17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BEŞİKTAŞLILARIN DERNEK BİNASI YENİLENİYOR
Tarih: 13/09/2018
Kaynak: Kent Haber
BEŞİKTAŞLILARIN DERNEK BİNASI YENİLENİYOR
Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’nin geçtiğimiz yıl taşındıkları Delfi Otel bünyesindeki lokal, yenileniyor.

Bodrum’daki aktif taraftar derneklerinden olan Bodrum Beşiktaşlılar Derneği, geçtiğimiz yıl Delfi Otel bünyesindeki binaya taşınmıştı. Dernek yönetimi ve taraftarların katkılarıyla bina yenileniyor. 5-6 ekrandan maç izlenebilecek yeni bina modern şekilde tasarlanıyor.

Yenileme çalışmaları hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Delfi Otel sahibi ve derneğin yönetim kurulu üyesi Mehmet Dağoğlu, “Geçen yıl derneğimizi buraya taşımıştık fakat eksiklerimiz vardı. Bodrum Beşiktaşlılar Derneği olarak Bodrum’a yakışan bir lokal kazandırmak istedik. Dernek yönetimimiz binanın yenilenmesi konusunda her türlü çalışmayı yaptılar. Maddi desteklerle buraya katkı verdiler. Çok hızlı gidiyor. Hafta sonu Malatya ile oynayacağımız maça yetiştirmeye çalışıyoruz. Büyük ihtimalle Fenerbahçe maçında büyük bir açılış yapacağız. Tüm Bodrumlulara dernek binamızın yenilendiğini, onlara yakışan bir bina olacağının müjdesini vermek istiyorum. Sadece Beşiktaşlıların değil, herkesin gelebileceği, 5-6 ayrı ekranda maçları izleyebilecekleri bir yer olacak. Çok daha teknolojik bir görüntü vereceğiz. Tüm sporseverleri bu binamıza davet ediyoruz” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30