17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
FİYATLARI İLE EZBER BOZAN BODRUM LOKANTASI!
Tarih: 11/09/2018
Kaynak: Kent Haber
FİYATLARI İLE EZBER BOZAN BODRUM LOKANTASI!
Ulusal basında sık sık yüksek fiyatlarla gündeme gelen Bodrum’da uygun fiyatlarla hizmet veren çok sayıda işletme de var. Bunlardan biri olan “Numune Lokantası” ise pahalı Bodrum imajı konusunda adeta ezber bozuyor.

2018 yılı başında Eskiçeşme Mahallesi Büyük İskender Caddesi üzerinde faaliyete başlayan “Numune Lokantası” lezzet ve fiyat politikası ile dikkat çekiyor. Her gün 25 farklı yemeğin çıktığı lokantada; mercimek ve ezogelin çorbası 2.5 TL, pirinç ve bulgur pilavı 2.25 TL. Dolmaların 4.25’ten satıldığı lokantanın en pahalı yemekleri olan tas kebap ve bahçıvan kebabun fiyatı ise 8.5 TL.

Self servis olarak hizmet veren lokanta özellikle öğle saatlerinde yoğun ilgi görüyor. Lokantaya gelen müşteriler ise memnuniyetini dile getiriyor.

Lokantanın daimi müşterilerinden Necmi Aydın, “Ben buraya her gün geliyorum. Yemekleri lezzetli, fiyatlarını zaten söylememe bile gerek yok. Bodrum için muhteşem fiyatlar. Her şey taze. Ne istiyorsanız var. Sebze de var, et de var, döner de var. Herkese tavsiye edilebilecek bir yer” dedi.

Enis Yener isimli başka bir müşteri ise “Ara sıra buradan geçerken mutlaka yemeklerin tadına bakıyorum. Çok da memnun kalıyorum. Hem çok ucuz, hem de çok lezzetli. Bu ucuzluk nasıl sağlanıyor, onu da merak ediyorum” diye konuştu.

Lokantanın yöneticisi Erol Büyükpatır, işletmeyi yılbaşında açtıklarını belirterek, en başından itibaren uygun fiyat ve lezzetli yemekler sunmayı düşünerek yola çıktıklarını belirterek şunları söyledi;

“Yemek çeşitlerimiz, genellikle Türk yemekleri. Sebze yemekleri, et yemekleri, döner. Burayı açarken ucuz olmasını düşündük. Çünkü Bodrum’da pahalı mekanlar çok. Bizim yaptığımız yerin biraz farkı olsun diye düşündük. Ucuz bir işletme olması için elimizden geleni yaptık. Fiyatlarımız da oldukça ucuz. Görenleri şaşırtan düzeyde. İyi tepkiler alıyoruz. İnsanlar fiyatlarımıza şaşırıyorlar. Fakat buradaki asıl espri çok satmak. Satışımızın miktarı çok oldukça maliyetler düşüyor” şeklinde konuştu.

Fiyatları uygun düzeyde tutmak için çeşitli tedbirler aldıklarını belirten Büyükpatır, işletmenin self servis olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu;

“Maliyeti düşüren bir başka etken de her şey self servis. Masalarda tuz, biber, kürdan gibi şeyler yok. Bunlar da self servis. Bunlar da maliyetlerimizi düşürmemizi sağlıyor. Bu da tabi müşteriye yansıyor. Müşteri yoğunluğumuz gayet iyi. Her gün bizi tanıyan yeni insanlar oluyor, yeni yüzler görüyoruz. Çok da olumlu tepkiler alıyoruz. Sanıyorum daha da gelişecek. İnsanlar bizi tanıdıkça daha çok müşterimiz olacak diye düşünüyoruz.”

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Namık Kemal Başbay
11/09/2018
Güvenilir mekan
Bir kaç kez gittim, yedim, kendimce test ettim . Çok başarılı ve güvenilir bir yer. işletmeci deneyimli ve bilgili. Umarım ve dilerim uzun yıllar hizmet etmeye devam eder. Tebrikler, başarılar 👍

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30