17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇOCUK İSTİSMARI ÖNLENEBİLİR, SEN DE DESTEK OL!
Tarih: 10/08/2018
Kaynak: Kent Haber
ÇOCUK İSTİSMARI ÖNLENEBİLİR, SEN DE DESTEK OL!
Türkiye’nin farkındalık odaklı ilk çocuk festivali; sanatçıların, uzman konuşmacıların, atölyelerin ve söyleşilerin olduğu dopdolu bir programla bugün saat 18:30'da Bodrum Belediye Meydanında gerçekleşecek.

Festival, Çocuk istismarının önlenmesi amacıyla iş insanı Bülent Kaya’nın destekleriyle düzenleniyor. Eğitim, toplumsal bilinçlenme ve farkındalık projeleri üreten Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) Bodrum’da mavi kelebek farkındalık hareketini başlatıyor.

Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği Başkanı Saadet Özkan "Değişimi, çocukları ve kendimizi eğiterek gerçekleştireceğiz" diyor.

Türkiye’nin farkındalık odaklı ilk çocuk festivalinde, çocuk istismarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için düzenlenen panelde Kişisel Gelişim Uzmanı ve Ucim başkanı Saadet Özkan, Ucim Yönetim Kurulu ve Genel Başkan Yardımcısı Yücel Ceylan, Avukat Ahter Kutadgu, Yazar, Psikolog Mehmet Bakay, Avukat Burcu Düzen ve Zeynep Keskingil gibi isimler konuşma yapacak. Festivalde ayrıca çocukların istismara karşı bilinçlenmeleri ve geleceğe daha özgüvenli bakmaları için, Bodrum meydanında sanatsal etkinlikler ve eğlenceli atölyelerle dolu bir gün geçirecekler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30