17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM İŞ DÜNYASINDAKİ GELİŞMELER BU PROGRAMDA...
Tarih: 09/08/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM İŞ DÜNYASINDAKİ GELİŞMELER BU PROGRAMDA...
Kent TV ve BESİAD işbirliğiyle gerçekleştirilen “Kobi Bodrum” TV programı, Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un sunumuyla canlı olarak yayına başladı.

15 günde bir, Çarşamba günleri saat 18.30'da canlı olarak yayınlanacak, aynı zamanda sosyal medya üzerinden de takip edilecek programda Bodrum'da faaliyet gösteren KOBİ niteliğindeki firmaların sektörel sorunları, ekonominin genel işleyişi ve farkındalık yaratacak projeler ele alınıp konuşulacak. Programa kendi alanında yetkin, başarılı iş insanları konuk edilecek.

Bodrum'daki Kobilerin tek örgütlü kuruluşu ve Bodrum sosyal ve ekonomik yaşamının en güçlü örgütlerinden olan BESİAD’ın işbirliği ve katkılarıyla hazırlanan programın ilk konuğu da BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Köroğlu oldu.

KOBİ Bodrum programını aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendirdiklerini ve diğer projelerinde olduğu gibi bu programın sürekliliği için de destek olacaklarına vurgu yapan Emre Köroğlu, programın içeriğine yönelik de önerilerini açıkladı.

Yaklaşık 1 saat süren programda BESİAD'ın çalışmalarıyla ilgili de ayrıntılı bilgiler veren Köroğlu, programda özetle şunları söyledi:

“Bodrum gibi hizmet sektörünün ağırlıklı olduğu bir bölgede ısrarla ve inatla sanayi üretimine devam ediyor olmamız Bodrum'a olan sevdamızdan kaynaklanıyor. Aslında bizler tek başına bir marka değeri olan Bodrum'dan yeterince yararlanamıyoruz. Bu yüzden üyelerimizin vizyonunu geliştirmek, küresel ekonominin yeni dengelerine uyum sağlamalarına yardımcı olmak ve sektörel konularda destek olabilmek için çok çeşitli etkinlikler ve projeler düzenliyoruz. Bu alanda ilgili kurum ve kuruluşların proje desteklerinden yararlanmaları konusunda firmalara öncülük yapmaya, onları geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz” dedi.

Bodrum’a bir Turizm Fakültesi ve ardından üniversite kazandırmaya yönelik girişimlerinden de söz eden BESİAD Başkanı Köroğlu; önümüzdeki günlerde BESİAD’ın çatı örgütü olan TÜRKONFED ile birlikte Bodrum da bir toplantıda bir araya geleceklerinin bilgisini verdi.

Dernek üyesi olsun olmasın, Bodrum'da faaliyet gösteren tüm KOBİ'lerin bu projeye destek vermeleri gerektiğinin altını çizen Emre Köroğlu, KOBİ Bodrum ve Kent TV yöneticilerine de sorumlu yayıncılık yapmalarından dolayı teşekkür etti.

Programın tekrar bölümleri Cuma günü saat 14:30, Pazar günü 20:30 ve Salı günü saat 16:30'da Kent Tv ve http://www.kenttv.net/webtv.php adresi ile Bodrumkentmedya Youtube kanalımız üzerinden internetten izlenebilir.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Taner Uysal
10/08/2018
Başarılar
Kıymetli Hocam Sayın Ayhan ONGUN'a yeni programı vesilesi ile gönülden kutlar, başarılar dilerim.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30