17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GELİRİN ÖNEMLİ BİR KISMI ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE
Tarih: 09/08/2018
Kaynak: Kent Haber
GELİRİN ÖNEMLİ BİR KISMI ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE
Türk Yıldızları Akrobasi Ekibi’nin lisanslı ürünlerinin satıldığı Ty-Store tırı Bodrum Belediye Meydanı’nda vatandaşlarla buluşuyor. Satıştan elde edilen gelirin bir kısmı şehit ve gazi ailelerine aktarılıyor.

Türk Yıldızlarının lisanslı ürünlerinin satıldığı Ty-Store tırı tüm Türkiye’yi dolaşıyor. Bodrum’a da uğrayan tır, yaklaşık bir haftadır, Bodrum Belediye Meydanı’nda vatandaşlarla buluşuyor. Tırda Türk Yıldızları’nın lisanslı ürünlerinin satılarak şehit aileleri ve gazilere destek veren Kartal Vakfı’na maddi gelir sağlanıyor.

Ali Eşref Alibabaoğulları Kent Haber’e yaptığı açıklamada amaçlarını şu sözlerle anlattı:

“Kartal Vakfı’nı tanıtırken de gözlerimiz olan Türk Yıldızları’nın lisanslı ürünlerini halkla buluşturuyoruz. Biz burada aksesuarlarımızdan tutun, şapka, bandana gibi giyim ürünleri satıyoruz. Buradan elde edilen gelirin bir kısmı da Kartal Vakfı’na veriliyor. Kartal Vakfı da şehit ve gazi ailelerine destek verir. Bodrumluların tırımıza ilgisi gayet güzel. Sağ olsunlar buraya geldiğimizde büyük destek veriyorlar. Belediyemizin olsun, diğer resmi kurumların olsun, bize çok büyük faydası ve desteği var.”

Hava Kuvvetlerinden emekli albay Ethem Güzelgün “Geçenlerde yoldan geçerken bu tanıtım tırını görünce ziyaret edeyim dedim. Neden burada olduklarına dair bilgi aldım. Bir havacı olarak şöyle söylemem lazım; bu tırın amacı Türk Hava Kuvvetlerinin Dünyada prestij markası olan Türk Yıldızları’nın tanıtarak lisanslı ürünlerinin satışını gerçekleştirip Kartal Vakfı kanalıyla şehit aileleri ve gazilere destek vermek. Ürünler lisanslı olduğu için birinci sınıf kalitededir. Bir anı olarak alındığında Kartal Vakfı’na gelir sağlanıyor” dedi.Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30