17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ASYA VE GÜNEY AMERİKA MACERALARINI PAYLAŞACAK
Tarih: 08/08/2018
Kaynak: Kent Haber
ASYA VE GÜNEY AMERİKA MACERALARINI PAYLAŞACAK
Bodrumlu gezgin Namık Kemal Başbay, motosiklet ile boydan boya geçtiği Asya ve Güney Amerika gezilerindeki maceralarını düzenlenecek bir söyleşi ile paylaşacak.

10 Ağustos Cuma Günü Yakaköy Mahallesi’ndeki Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde gerçekleştirilecek “Motosiklet ile Güney Amerika ve Asya Notları” söyleşisi saat 21.30’da başlayacak.

Söyleşi hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Namık Kemal Başbay, “Bodrum’da ilk defa hem Asya, hem de Güney Amerika turumla ilgili olarak bir sunum yapacağız. Dibeklihan biliyorsunuz Bodrum’un en seçkin mekanlarından birisi. Orada Asya ve Güney Amerika gezilerim, yaşadıklarım ve bunlarla alakalı, video, fotoğraf sunumu gerçekleştireceğim. Keyifli ve güzel bir akşam olacak. Yaklaşık 2 saat sürecek. Karşılıklı soru cevap, sohbet şeklinde olacak. Onun haricinde canlı Latin müziği performansı olacak, öyle bir planımız var. Arjantin’den buraya gelen müzisyen bir arkadaşımız var. O da gitarıyla ve güzel sesiyle bize eşik edecek. Belki bir tango gösterisi yapabiliriz. Güzel ve keyifli bir akşam olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30