17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MARMARİS CHP OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİYOR
Tarih: 18/07/2018
Kaynak: Kent Haber
MARMARİS CHP OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİYOR
Marmaris CHP’de beklenmedik bir şekilde gerçekleşen istifalar sonucu düşen Acar Ünlü başkanlığındaki ilçe yönetim kurulunun yerine göreve Asım Geniş başkanlığında kayyum heyeti atandı.

Önceki gün gerçekleşen yönetim devir teslimi sonrasında açıklama yapan CHP Muğla İl Başkan Yardımcısı İlkay Şimşek verdiği bilgide; “5 Temmuz’da Marmaris İlçe Yönetim Kurulumuzdan 9 asil ve 5 yedek üyemizin istifa etmesi üzerine mevcut İlçe Başkanı ve Yönetimimiz tüzük gereği düşürülmüştür. Bunun akabinde 13 Temmuz’daki İl Yönetim Kurulumuzun Olağanüstü toplantısında; Asım Geniş Başkan olmak üzere parti üyelerimiz Mehmet Ali Balıkçıoğlu, Sibel Fındıkoğlu, Zeynep Köksal ve Hakan Gürcan geçici yönetim kurul olarak atanmıştır. Yapılan Kayyum Heyeti ataması 16 Temmuz’da Genel Merkezimizce onaylanarak fiilen görevine başlamıştır. Atanan bu Geçici Kurul 30 gün içerisinde partimizi sağlıklı ve güven ortamında seçime götürmek ile mükelleftir. Marmaris Cumhuriyet Halk Partimize ve Marmarisimize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Marmaris CHP'de yaşanan bu gelişmelerin ardında eski İlçe Başkanı Acar Ünlü bir basın açıklaması yaparak önümüzdeki yerel seçimlerde Marmaris Belediye Başkanlığı için partisinden aday adayı olacağını duyurmuştu. CHP'nin düşürülen İlçe Başkanı Acar Ünlü aynı zamanda mevcut Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ın da yeğeni. Dayı yeğen arasındaki bu siyasi çekişmenin galibinin kim olacağı ise merakla bekleniyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ahmet
18/07/2018
ޞAޞIRDIK MI ?
Bi bitmediniz ya , kendinize faydaniz yok

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30