17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ACUN ILICALI'NIN MİLYON DOLARLIK YATI BATMA TEHLİKESİ GEÇİRDİ!
Tarih: 17/07/2018
Kaynak: Kent Haber-DHA
ACUN ILICALI'NIN MİLYON DOLARLIK YATI BATMA TEHLİKESİ GEÇİRDİ!
TV 8'in patronu, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın "Survivor" adlı 7 milyon dolarlık teknesi batma tehlikesi geçirdi. Su alarak yarısına kadar sulara gömülen tekne, son anda karaya çekilerek batmaktan kurtarıldı.

Bodrum'dan mavi yolculuğa çıkmaya hazırlanan Acun Medya'nın sahibi Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı ile arkadaşlarının bulunduğu 8 kişilik grup, motoryatta korku dolu anlar yaşadı. Kıyıdan ayrılır ayrılmaz su alarak batma tehlikesi geçiren motoryattakiler, çevredeki denizciler tarafından kurtarıldı.

Acun Medya'nın sahibi Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı ile arkadaşlarının aralarında bulunduğu 8 kişilik grup, bugün saat 13.30 sıralarında, 'Survivor' isimli 31 metre uzunluğundaki motoryatlarıyla mavi yolculuğa çıkmak istedi. Kıyıdan ayrılan motoryat, henüz 10 metre gittikten sonra motor bölümünden su alıp batmaya başladı. Korku dolu anlar yaşayan motoryatatkilerin yardımına çevredeki denizciler yetişti. Zeynep Yılmaz, kızları ve arkadaşları denizciler tarafından zodyak botla motoryattan alınarak kıyıya çıkarıldı. Motoryat da yine denizcilerin müdahalesiyle batmaktan kurtarıldı. 100 metre uzaklıktaki tersaneye çekilen motoryat, tamirata alındı.

Motoryattakilere yardımcı olan denizcilerden kaptan Dursun Ali Kılıç (32), "Yat usturmaçaları kaldırıp halatları çözdükten hemen sonra su almaya başladı. Üç gündür fırtına nedeni ile denize çıkamıyorlardı. Bugün fırtına durdu ve tam denize açılacakları sırada yat su almaya başladı. Allah'tan olay burada oldu. Açık denizde olsaydı çok daha kötü şeyler olabilirdi" dedi.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
AHMET BESEREK
18/07/2018
ABARTI
DUYANDA TiTANiK MACERASI YAޞANDI SANACAK. SU ALAN YATTAN iNDiLER, SADECE BU, BÜTÜN TELEViZYONLARDA HABER

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30