17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KARGI KOYU'DA YANGIN!..
Tarih: 15/07/2018
Kaynak: Kent Haber
KARGI KOYU'DA YANGIN!..
Öğleden sonra Kargı koyunda başlayan yangın sıcak hava ve rüzgarın etkisiyle hızla geniş bir alana yayıldı. Çeveredeki ikametleri de tehdit eden yangına, havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Edinilen bilgilere göre Ortakent Yahşi Mahallesi Kargı koyu yamaçlarında otluk ve makilik alanda başlayan yangın rüzgarın etkisiyle hızla yayıldı. Çevredeki vatandaşların bahçe hortumları ve kendi imkanlarıyla da müdahale ettiği yangına daha sonra itfaiye ekipleri karadan, bir yangın söndürme helikopteri de havadan müdahale etmeye başladı.

Oldukça geniş bir alanda etkili olan yangını söndürmek için ekiplerin çalışması sürüyor...

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Dilek ޞendil
15/07/2018
sigara izmariti ve çöp
Rüzgârlı ya da değil, bu yaz her yer çatır çatır, daha kuru. Yolda dolmuş/otobüs bekleyenlerin neredeyse tamamı araç geldiğinde sigaralarını fırlatıp atıyorlar söndürmeye bile çalışmadan. Ayrıca özel otolar araçlarını temiz tutmak için olsa gerek, giderken başta sigara olmak üzere her türlü çöpü fırlatıp yola atmaya bayılıyor. Kimin umurunda yangın?! Kimin umurunda çevre?! Belediye bu konuda uyarı anonsları yapsa, işe yarar mı acaba?

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30