17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İŞİTME ENGELLİ KIZ 2 GÜNDÜR KAYIP!
Tarih: 08/07/2018
Kaynak: Kent Haber
İŞİTME ENGELLİ KIZ 2 GÜNDÜR KAYIP!
Gümüşlük Mahallesi’nde ailesi ile birlikte yaşayan 25 yaşındaki işitme engelli Esra Dağ, 2 gün önce kayıplara karıştı. Genç kızın ailesi, Esra’nın sosyal medya üzerinden tanıştığı bir cezaevi firarisi tarafından kaçırıldığını iddia ediyor.

6 Temmuz Cuma günü saat 12.00 civarında çöp atmaya giden 25 yaşındaki işitme engelli Esra Dağ, eve bir daha geri dönmedi. Bunun üzerine telaşlanan ailesi, genç kadını her yerde aramaya başladı. Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunan aile, kızın fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayıp görenlerin kendilerine ulaşmalarını istedi. Aile, Esra’nın sosyal medya üzerinden tanıştığı bir cezaevi firarisi tarafından kaçırıldığını ifade ediyor.

Esra Dağ’ın eniştesi Mehmet Emin, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Esra kaybolduktan sonra jandarma ve savcılığa başvuruda bulunduk. Facebookta bir buçuk aydır görüştüğü biri varmış. Jandarma şahsın 9 ayrı suçtan kaydı olan cezaevi firarisi olduğunu ve Eskişehir’de yaşadığını tespit etti. Polis şahsın Eskişehir’de yaşadığı eve baskın yapmış ama evde kimse yokmuş. Daha sonra bir şekilde adamın telefonuna ulaşılmış, ‘gelirsem yakalarsınız, kızı kimseye vermem’ deyip telefonu kapatmış. İşitme engelli olduğu için kızın konuşması akıcı değil. Kendisini ifade edemiyor. Görenlerin 0542 812 64 64 numaralı telefondan bize ulaşmalarını rica ediyoruz” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30