17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BİLNET OKULLARI BODRUM KAMPÜSÜ YENİ DÖNEME HAZIR
Tarih: 08/07/2018
Kaynak: Kent Haber
BİLNET OKULLARI BODRUM KAMPÜSÜ YENİ DÖNEME HAZIR
Bilnet Okullarının 2018–2019 öğretim döneminde hizmete açacağı Bodrum Kampüsünde hazırlıklar tamamlandı. Eğitimde yarattığı kaliteyi ülke geneline yaymak istediklerini belirten Bilnet Okulları Genel Müdürlüğü, yeni dönemde mevcut okulların yanı sıra açılacak hem merkez kampüsler hem de akredite okullarla birlikte yerleşke sayısını 21’e çıkartacaklarını söyledi.

Bilnet Okulları, Bilfen Şirketler Grubunun yeni okul markası olarak, eğitimde daha fazla fırsat eşitliği yaratabilmek ve kaliteli eğitimi birçok noktaya ulaştırmak amacıyla yola çıktı. Bu amaçla öğrencileri, öğretmenleri ve velilerini merkeze koyup ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturduğu eğitim modeliyle büyüyen Bilnet Okulları, Bodrum Ortakent mevkinde bulunan kampüsünde anaokulundan liseye kadar her seviyede eğitim vermeye başlıyor.

Çocukları geleceğe hazırlamanın tek ve en iyi yolunun, onların alacağı eğitimin kalitesini arttırmak olduğuna inandıklarını belirten Bilnet Okulları Genel Müdürlüğü; “Bilnet Okulları olarak eğitim kalitemizi Türkiye’nin dört bir tarafına yaymak ve eğitimde yarattığımız kaliteyi ülkenin her yerine taşımak istiyoruz” dedi.
Bilfen Şirketler Grubu bünyesinde yer alan grup şirketlerinden aldığı destek ile yola çıkan Bilnet Okulları yayıncılıktan toplu yemek hizmetine, servis taşımacılığından tekstile kadar birçok alanda markalaşmış olan Bilfen Şirketler Grubunun markalarından destek alıyor.

BİLNET OKULLARI OLARAK EĞİTİMİ 12 AYA YAYDIK

Bilnet Okullarında eğitimi 12 aya yaydıklarını belirten Bilnet Okulları Genel Müdürlüğü, “Milli Eğitim Bakanlığımızın bize verdiği müfredata sadık kalıyoruz. Ancak yıl boyunca velilerimizi ve çocuklarımız boş bırakmıyoruz. Özellikle çalışan ebeveynler açısından bakıldığında bu ciddi bir fayda sağlıyor. Bu farkındalıkla biz Bilnet Okulları olarak dünya vatandaşı yetiştirme vizyonuyla hareket ediyor, tüm stratejimizi bu bakış açısıyla belirliyoruz” dediler.

‘DOĞRU EĞİTİMLE DOĞRU GELECEK’

Bilnet Okulları Genel Müdürlüğü, “Geçmişte özel okullar sadece belli bir kesimin çocuklarını gönderebildiği okullar olarak anılırdı. Artık özel okullar sadece yüksek gelir grubundaki kişilerin çocuklarını gönderebilecekleri okullar değildir. Çocuklarına ek eğitim öğretim hizmeti ve daha fazlasını aldırmak isteyen, benim çocuğuma bırakabileceğim miras, ‘ona verebileceğim eğitim yatırımıdır’ diyen herkesin kapısının açık olduğu eğitim kurumlarıdır. Bu anlayışla eğitim yolumuza Bilnet Okulları Bodrum Kampüsü ile devam ediyoruz. ‘Doğru Eğitimle Doğru Gelecek’ mottosu ile tüm kampüslerimizde eğitim müfredatını sadece akademik alanda değil, kültürel ve sanatsal alanda tam donanımlı bireyler yetiştirmenin yanında; yabancı dil becerileri, yenidünyanın olmazsa olmazları, kodlama, STEM, robotik, maker gibi 21. yüzyıl ihtiyaçları doğrultusunda hazırladık. Öğrencilerimizin, temel bilimlerin yanında; yabancı dil, spor, kültür, sanat ve teknoloji alanlarında da kendilerini en üst seviyeye çıkaracak bir eğitim almalarını hedefliyoruz” dediler.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30