17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
OKTO'NUN HAFTALIK KİRASI DUDAK UÇUKLATIYOR
Tarih: 07/07/2018
Kaynak: Kent Haber
OKTO'NUN HAFTALIK KİRASI DUDAK UÇUKLATIYOR
Yunan iş adamı Theodore Angelopoulos'un lüks yatı Bodrum'a geldi. Angelopoulos'un mega yatına 9 tankerle 700 bin Liralık yakıt ikmali yapıldı. Sıra dışı yatı yakından gören vatandaşlar ise fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Yunanistan'ın en zengin iş adamlarından biri olan Theodore Angelopoulos'a ait 2014 yapımı 66 metre uzunluğundaki lüxs yata Yalıkavak marinada yakıt ikmali yapıldı. Dünyanın en sıra dışı yatlarından biri olan "OKTO" isimli yat, sabah saatlerinde Bodrum Yalıkavak marinaya demirledi. Lüks yata akaryakıt ikmali yapan tankerlerin biri gitti, biri geldi. Yiyecek içecek takviyesi için 4 minibüs de marinaya gelerek lüks yatın yanına yanaştı. Alış veriş sepetleri ile yata taşınan yiyecek içecekler için ise yaklaşık 100 bin lira harcandığı öğrenildi.

HAFTALIK KİRASI DUDAK UÇUKLATTI

"OKTO" isimli lüks yata Aliağa Rafinerisinden getirilen 9 tankerle, 159 bin litre akaryakıt ikmal edilmeye başlandı. Akaryakıt alım işlemi yaklaşık 5 saat sürdü. Akaryakıta, Yunanlı milyarder iş adamının yaklaşık 700 Bin TL ödediği öğrenildi.

50 milyon Euro değerindeki yat yakıt ikmalinin ardından İtalya'nın Monako adasına gitmek için yola çıktı. Haftalık kirasının 500 Bin Euro olduğu öğrenilen Lüks yatı gören vatandaşlar ise bol bol fotoğraf çektirdi. Sıra dışı tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan yatın içerisinde Sinema salonun, eğlence kulübü, özel restoran ve burun kısmında ise özel jakuzi bulunuyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30