17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HAVUZ BAŞINDA YILDIZLI GECELER YAZI RENKLENDİRİYOR
Tarih: 07/07/2018
Kaynak: Kent Haber
HAVUZ BAŞINDA YILDIZLI GECELER YAZI RENKLENDİRİYOR
Bodrum Delfi Otel’de düzenlenen “Havuz Başında Yıldızlı Geceler” programları tüm hızıyla sürüyor. Otelde önceki akşam Müge Soler sahne alırken, 11 Temmuz Çarşamba Günü Popstar 2018 birincisi Salih Zülüfoğlu konser verecek.

Delfi Otel’de düzenlenen “Havuz Başında Yıldızlı Geceler” programları yaz aylarına renk katıyor. Farklı farklı sanatçıların sahne aldığı yemekli organizasyonlarda misafirler doyasıya eğleniyor.

Delfi Otel sahibi Mehmet Dağoğlu, Kent Haber’e yaptığı açıklamada haftanın 3-4 günü “Havuz Başında Yıldızlı Geceler” programı düzenlediklerini belirterek şöyle dedi:

“Seçimler ve üniversite sınavları bitti. Yaz başladı. Tüm işletmelerde olduğu gibi bizde de doluluk oranları arttı. Haftanın 3 veya 4 günü burada “Havuz Başında Yıldızlı Geceler” adlı programlar yapıyoruz. Değişik sanatçılar geliyor. Otel müşterilerimiz ve dışarıdan misafirlerimizi burada ağırlıyoruz. Sahnede bizim orkestramız Trio Band çalıyor. Bugün Müge Soler hanımefendi çok güzel bir program yapıyor. Yoğun ilgi var. Tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.”

11 Temmuz Çarşamba Günü de Popstar 2018 birincisi Salih Zülüfoğlu’nu ağırlayacaklarının bilgisini veren Dağoğlu, sözlerini şöyle noktaladı:

“Salih Zülüfoğlu aynı zamanda Bülent Ersoy’un da çok beğendiği ve kadrosuna kattığı bir sanatçı. Popstar Salih ilk defa Delfi’de sahne alacak. 13 Temmuz’da da Aleko Greek Müziği ile bizi onurlandıracak. Dolayısıyla bütün yaz boyunca değişik sanatçılarla burada olacağız. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

Müge Soler'in sahne aldığı gecede misafirler arasında yer alan sanatçı Neslihan Nesli de şarkılar söyledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30