17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KERİMAN TANRIKULU’NDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Tarih: 07/07/2018
Kaynak: Kent Haber
KERİMAN TANRIKULU’NDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
2 Temmuz günü denizde boğulma tehlikesi geçiren ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile turizmci Koray İşbilir tarafından kurtarılan 84 yaşındaki Keriman Tanrıkulu, Başkan Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Ortakent-Yahşi Mahallesi sahilinde meydana gelen olayda, 84 yaşındaki Keriman Tanrıkulu denizde boğulma tehlikesi geçirmiş, o esnada sahilde bir restoranda Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, CHP Eski Milletvekili Umut Oran ve turizmci Koray İşbilir ile oturan Mehmet Kocadon, kadının hareketsiz yattığını görünce elbiseleri ile suya dalıp beraberindekilerle 84 yaşındaki Tanrıkulu'nu karaya çıkarmıştı.

İlçedeki özel bir hastaneye kaldırılan Tanrıkulu, tedavisinin ardından taburcu edildi. Başkan Kocadon'u makamında ziyaret eden Tanrıkulu, örnek davranıştan dolayı teşekkür etti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz günlerde denizde geçirdiği kaza sonucu tanıştığımız Keriman Tanrıkulu hanımefendiyi sağlıklı ve zinde görmekten çok mutlu oldum. Keriman Tanrıkulu, kızı Deniz ve damadı Can Baykan'a ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30