17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÖZLEM TEKİN BODRUM'U DA TERK ETTİ
Tarih: 06/07/2018
Kaynak: Kent Haber
ÖZLEM TEKİN BODRUM'U DA TERK ETTİ
Bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen Özlem Tekin, Milas'ta bir köyde ortaya çıktı. Hiçbir teknolojik alet kullanmayan ünlü şarkıcı, bütün gün şalvarla dolaşıyor.

Rock müziğin efsane isimlerinden Özlem Tekin, müzik hayatını tamamen bıraktı. Hayatını tamamen değiştiren ve mütevazi bir yaşam sürmeyi tercih eden Özlem Tekin, müziğe ara verip 2006'da Bodrum'a yerleşmişti. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Bodrum'un Küçükbük Mahallesi'nde muhtar azası olan ünlü sanatçı bir süre önce Bodrum'u da terk etti.

TEK EĞLENCESİ KÖY KAHVESİNDE OKEY OYNAMAK

Şarkıcı, Milas'taki bir köyde ortaya çıktı. 17 dönüm arazi alıp üzerine küçük ve mütevazı bir ev yaptıran Özlem Tekin, kız kardeşini de yanına aldı. Yeni hayatı sayesinde gençleştiğini söyleyen bir zamanların ünlü rockçısı yeni yaşamını şöyle anlattı: "Cep telefonu da dahil olmak üzere hiçbir teknolojik alet kullanmıyorum. Tek eğlencem atımla köy kahvesine gidip okey oynamak. Beş köpeğim, bir at ve eşeğim var. Çiftliğimde mutluyum. Temizliğimi bile kendim yapıyorum. Bütün gün şalvar ve terlikle dolaşıyorum. Keşke bu hayatı daha önce seçseydim."
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30