17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI SÜRDÜLER...
Tarih: 05/07/2018
Kaynak: Kent Haber
ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI SÜRDÜLER...
Türkiye’yi yasa boğan Leyla ve Eylül’ün ölümünün ardından çocuk istismarına ’Dur’ demek için bir grup motosiklet tutkunu Bodrum sokaklarında tur attı.

Türkiye'yi yasa boğan Eylül ve Leyla'nın ölümünün ardından birçok kesim çocuk istismarına 'dur' demek için protestolar başlattı. Bodrum'da da Türkiye Bayan Motorcular Kulübü'nün başlattığı eylemde onlarca motosikletli sokağa indi. Etkinliğe Türk Chopper, Sinners, Anatolian Soldiers isimli motosiklet grupları da katıldı. Gümbet kavşağında toplanan motosikletli grup, Bodrum sokaklarında turlayarak eylem yaptı. Vatandaşlar da gruba alkışlayarak destek verdi.

Motosikleti ile eyleme öncülük yapan 4 çocuk annesi ve Türkiye Bayan Motorcular Kulübü Muğla İl Temsilcisi Özlem Coşkun, "Artık çocuk istismarı için bir çözüm getirilmeli" diyerek, "Motosiklet tutkunları olarak bir araya geldik. Son zamanlarda çocuk istismarı çok fazla artış göstermeye başladı. Bu durma karşı halkımızın daha fazla duyarlı olmasını istiyoruz. Amerika'da bir sistem var. Ülkede bir çocuk kaybolduğu anda her yerde ve tüm televizyonlarda çocukların resimleri veriliyor. Biz bugün Çocuk istismarına hayır demek için bir sürüş gerçekleştireceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30