17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GÜLSİN ONAY GÜMÜŞLÜK FESTİVALİ YARARINA ÇALDI
Tarih: 02/07/2018
Kaynak: Kent Haber
GÜLSİN ONAY GÜMÜŞLÜK FESTİVALİ YARARINA ÇALDI
Devlet Sanatçısı ve Dünyaca ünlü piyano virtüözü Gülsin Onay, Bodrum’da konser verdi. Konserden elde edilen gelir, Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’ne bağışlanacak.

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde gerçekleştirilen konserde Gülsin Onay alkışlar arasında sahneye çıktı. Gecede, Bach, Cesar Franck, Adnan Saygun ve Chopin'nin eserlerine yer veren sanatçı, performansı ile bir kez daha hayranlarını büyüledi.

Konser öncesi basın mensuplarına bir açıklama yapan Onay, “Bugün burada çok değerli dinleyicilerle Gümüşlük Festivali yararına bir konser veriyorum. Bu seneki festivalimizin gerçekleşebilmesi için pek çok yardımsever bizimle bu akşam burada. Çok teşekkür ediyorum hepsine. Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’ne katkı sağlanması için sık sık duyuru yapıyoruz. Festival dostu olarak katkıda bulunan sanatseverler oluyor. Bugüne kadar 100 TL’den 10 bin TL’ye kadar bağış yapanlar oldu. Çok çok teşekkür ediyoruz. Devamını da diliyoruz” dedi.

Konser, yaklaşık 2 saat sürdü.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30