17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KARAVİT'İN YENİ KREASYONU BODRUM'DA TANITILDI
Tarih: 01/07/2018
Kaynak: Kent Haber
KARAVİT'İN YENİ KREASYONU BODRUM'DA TANITILDI
Başarılı modacı Çiğdem Karavit'in Troya'dan esinlenerek hazırladığı yeni kreasyonu, Cumartesi günü Bodrum Marina Yacht Club'da moda sevenlerle buluştu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2018'in "Troia Yılı" ilan edilmesinden yola çıkan tasarımcı Çiğdem Karavit, hazırladığı yaz koleksiyonunun tanıtımı için Bodrum'da bir defile düzenledi.

Hazırladığı koleksiyon niteliğindeki kıyafetlerle sanat dünyası başta olmak üzere moda dünyasının dikkatlerini her sezon üzerine çekmeyi başaran; Edis, Armağan Çağlayan ve Mabel Matiz gibi birçok ünlünün kıyafet ve moda tercihlerine yön veren Çiğdem Karavit, yeni koleksiyonu Euphoria/ Troia ile Troya'ya bir kez daha hayat verdi.

Yeni kreasyonunu Marina Yacht Club'da oyuncu Başak Parlak'ın baş manken olarak podyuma çıktığı ve iş dünyası, sanat camiası başta olmak üzere birçok ünlü ismin katıldığı defile ile tanıtıldı. Moda tutkunlarını büyüleyici bir atmosferle Troya'ya doğru içsel bir yolculuğa çıkaran Euphoria/ Troia defilesi Maya Azucena’nın şarkılarıyla son buldu.

Defilenin ardından sevgilisi Başak Parlak'ı kuliste tebrik eden sevgilisi Sezgin Yılmaz "Adeta büyülendim, şuan da cümlelerimi toparlayamıyorum. Şaşkınlığım hala sürüyor. Böylesine bir performans beklemiyordum. Hayran kaldım" dedi. Sezgin Yılmaz'ın iltifatları karşısında yanakları kızaran Başak Parlak, "Benim içinde çok özel bir deneyim oldu. Bir ara dizlerimin titrediğini hissettim. Sonra cesaretimi toplayıp yürümeye devam ettim" sözleriyle heyecanını ortaya koydu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30