17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMASI SCHÜCO BODRUM’DA
Tarih: 30/06/2018
Kaynak: Kent Haber
SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMASI SCHÜCO BODRUM’DA
Alman alüminyum profil sistem firması Schüco’nun Bodrum showroomu açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

Eskiçeşme Mahallesi Caferpaşa Caddesi üzerinde faaliyetine başlayan Dünyada sektörünün lider firması Schüco’nun Bodrum mağazasının açılışına Schüco Türkiye Genel Müdürü Can Eren, Schüco Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Jörg Westphal’ın da aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı. Mangal partisinin ardından Grup Antipass, çaldığı şarkılarla davetlilere güzel bir akşam yaşattı.

19 yıldır Schüco Türkiye’nin Genel Müdürlüğü görevini yürüten Can Eren, açılışta Kent Haber’e yaptığı konuşmada “Schüco Dünyanın kendi sektöründe uzman, en büyük alüminyum profil sistem firması. Yani doğrama, kapı, pencere, çatı ışıkları, havaalanları ve gökdelenlerden tutun da villa, restoran, konutlara kadar birçok alanda bizim sistemlerimiz kullanılarak ürünlerimiz uygulanıyor” dedi.

Bodrum’da Schüco’nun kalitesine talep olduğunu da sözlerine ekleyen Can Eren, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz aslında bugüne kadar daha ağırlıklı olarak büyük şehirlerde faaliyet gösteriyorduk. Şu anda Türkiye’de de sektör lideriyiz. Ancak Bodrum’da butik işlerde nihai müşteriye ulaşmakta biraz geç kaldık. O eksiği gidermek istiyoruz. Çünkü kalite talebi var, bilmezse tanımazsa insanlar kalite beklentisi olmasına karşın ürünü talep edemiyor. Tanımaları lazım. Burada amacımız her şeyden önce bölgedeki yerel, nihai müşteriye bu sektördeki Dünyanın en kaliteli ürünlerini tanıtmak. Onları yerel uygulamacılarımızla buluşturarak evlerinde kullanabilmelerini sağlamak” dedi.

Türkiye’de yaklaşık 100 firma ile çalıştıklarının da bilgisini veren Schüco Türkiye Genel Müdürü Can Eren “Sadece büyük şehirlerde değil Anadolu’nun bir çok kentinde uygulamacımız var. Aslında uzun yıllardır Bodrum’da da var. Ancak bunu daha yaygın, herkesçe tanınır hale getirmek için böyle bir noktada showroom açmayı uygun gördük. Bir de Bodrum’un başka bir özelliği daha var; Türkiye’deki bir çok yatırımcı, mimar, tasarımcı, senede bir kere de olsa mutlaka yolu Bodrum’dan geçiyor ve daha rahat, daha serbest zamanı oluyor. Burada onları da ağırlamak, böyle bir çekim merkezi yaratmayı hedefledik” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30