17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ŞAMPİYONLUK KUPALARI GÜRÜN’ÜN MAKAMINDA
Tarih: 30/06/2018
Kaynak: Kent Haber
ŞAMPİYONLUK KUPALARI GÜRÜN’ÜN MAKAMINDA
Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’nde gösterdiği başarılı grafiği ile şampiyon olarak Bodrum’u Süper Lige taşıyan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü ziyaretlerine devam ediyor.

Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulüp Başkanı Yiğit Özmen, Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü İdari Menajeri Elif Özel ile Türkiye Basketbol Federasyonu İl Temsilcisi Ümit Çolakoğlu ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü İbrahim Cumhur Sirkeci’nin de katılımıyla, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti.

Kuruluşundan bu yana geçen 3 yıllık süreçte kazandıkları iki şampiyonluk kupasını da ziyarete götüren Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü Başkanı Yiğit Özmen, Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bugüne kadar yaptıkları desteklerden dolayı teşekkür ederek, başkan Gürün ile önümüzdeki sezonda oynayacakları süper ligdeki hedeflerini konuştular.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de kısa sürede elde ettikleri başarılardan dolayı kulüp oyuncularını ve yöneticileri tebrik ederken, kulüp başkanı Yiğit Özmen’e Muğla’yı Türkiye Basketbol Ligi’nde başarıyla temsil ettikleri için bir de teşekkür plaketi verdi. Plaket takdiminde konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, geçmişte belediye olarak takıma olan desteklerinin Belediye imkanları doğrultusunda önümüzdeki sezon da devam edeceği sözünü vererek, şampiyonlukta emeği olan herkesi kutladığını dile getirerek, Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımına süper ligde başarılar diledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30