17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KARTANESİ’NDE MEZUNİYET HEYECANI
Tarih: 30/06/2018
Kaynak: Kent Haber
KARTANESİ’NDE MEZUNİYET HEYECANI
Bodrum Kartanesi Eğitim Kurumları, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet törenini gerçekleştirdi. Okuldan bu yıl 25 öğrenci mezun oldu.

Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi’nde gerçekleştirilen törene çok sayıda veli katıldı. Öğretmenleri eşliğinde tören alanına gelen öğrenciler, daha sonra öğretmenlerinin ellerinden diplomalarını aldılar.

Tören öncesi Kent Haber’e konuşan Bodrum Kartanesi Eğitim Kurumları Kurucusu Elvan Bilgin, “Heyecanlıyız, 10’uncu yılımızda 10’uncu mezunlarımız veriyoruz. Çocuklarımız okul öncesi eğitimlerini tamamlamış oluyorlar. Biz her yıl onlar için özel bir alan, özel bir zaman yaratmak istiyoruz. Bugün de bu tarihi yerde, Osmanlı Tersanesi’ndeyiz. Bugün diplomalarını alıyorlar. Ardından bir dans gösterisi sunacaklar. Velilerimizin ve onların hafızasında kalabilecek küçük bir anı olan bir organizasyon düzenledik. Çocuklarımız ayrıca birer doğa resmi yapmak istediler. Onlar Kartanesi’nin doğa çocukları. Bizlere doğayı anlatan resimler çizdiler. Onları da burada sergiliyoruz. Bugün 25 öğrencimiz mezun oluyor. İlköğretim okulu olmayan bir anaokulu için 25 öğrenci mezun etmek aslında büyük bir başarı. Buradan tüm velilere bize verdikleri güven için, çocuklarını bizlere emanet ettikleri için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Diplomalarını alan Kartaneleri daha sonra vals gösterisi sundu. Çocuklarının mezuniyet heyecanına ortak olan aileler de bu anları cep telefonları ile görüntüledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30