17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YALIKAVAK MARİNA SEZONU ANASTACIA KONSERİ İLE AÇTI
Tarih: 27/06/2018
Kaynak: Kent Haber
YALIKAVAK MARİNA SEZONU ANASTACIA KONSERİ İLE AÇTI
Ünlü şarkıcı Anastacia, dünya turnesi kapsamında Türkiye'ye geldi. Bodrum Yalıkavak Marina'da önceki akşam bir konser veren Anastacia, güçlü sesiyle olduğu kadar, samimi tavırları ve güzelliğiyle de beğeni topladı.

"I'm Outta Love" ve "Left Outside Alone" gibi hit parçaları ile dünyada 30 milyondan fazla albüm satan pop dünyasının dev kadın vokali Anastacia, Bodrum'daki Yalıkavak Marina sezon açılışına özel bir konser verdi. Yedinci albümü "Evolution" kapsamında bu yıl Nisan ayında Avrupa turnesini başlatan ve aynı turne kapsamında Türkiye'ye ilk kez gelen sanatçı, 3 bin 500 kişi kapasiteli Yalıkavak Marina Konser Alanı'nı hınca hınç doldurdu. Cemiyet hayatından ünlü simaların da katılım gösterdiği gecede, Mehmet Aslantuğ Arzum Onan çifti de Anastacia'nın coşkulu şarkılarına eşlik etti.

Türkiye'nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinası Yalıkavak Marina'nın eşsiz manzarası eşliğinde başlayan konserde Anastacia 2 saat boyunca sahneden inmedi ve en sevilen şarkılarını Türk ve yabancı hayranlarıyla birlikte seslendirdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30