17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BAŞKAN KOCADON OYUNU KIZLARIYLA KULLANDI
Tarih: 24/06/2018
Kaynak: Kent Haber
BAŞKAN KOCADON OYUNU KIZLARIYLA KULLANDI
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği için oyunu Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu’nda kullandı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimi için vatandaşlar sandık başına gitti. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da Çarşı Mahallesi’ndeki Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu’nda oyunu kullandı. Okula eşi Hülya Kocadon, kızları Zeynep Kocadon ve İpek Kocadon ile birlikte giden Başkan Mehmet Kocadon, vatandaşlarla selamlaştıktan sonra 1139 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Çıkışta basın mensuplarına konuşan Mehmet Kocadon, “Seçim atmosferine baktığımızda bütün adaylar kendi içlerinde mücadele verdiler. Bu mücadeleye de baktığımızda çok büyük kırgınlıklar olmadı. Bu da çok güzel bir şey. Onun için ben bütün aday arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sonuçta bu bir seçimdir, bir savaş değildir. Hizmet yarışı için seçim yapılır. Şu anda Türkiye’nin bazı bölgelerinden haberler geliyor. Bunlara gerek yok. Ben inanıyorum ki bu olaylar kısa bir sürede sona erecek ve güzel demokratik bir seçim yapılacak. Bodrum’da da katılım çok güzel. Oy verme işlemleri bir şenlik havasında geçiyor. Bu seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ama şu da var ki bu seçimden sonra her şey çok daha farklı olacak. Çünkü kim kazanırsa kazansın karşılarında güçlü bir muhalefet olacak” dedi.

Seçim sonuçları için tahminlerini sorduğumuz Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Muharrem İnce çok güzel bir performans sergiledi. Bunu bütün Türkiye kabul ediyor. Ben Muharrem İnce’nin bu turda büyük bir oy oranı alacağını, ikinci turda da cumhurbaşkanımız olacağını düşünüyorum” diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30