17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
FOTOĞRAF TUTKUNLARININ SERGİSİ AÇILDI
Tarih: 23/06/2018
Kaynak: Kent Haber
FOTOĞRAF TUTKUNLARININ SERGİSİ AÇILDI
Halikarnas Bodrum Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (BOFSAD), üyelerinin çektiği fotoğraflardan oluşan “Su” isimli sergi Oasis AVM içerisindeki Sümbül Sokak’ta açıldı.

Dernek üyelerinin bir yıl boyunca Türkiye ve Dünyanın faklı ülkelerinde çektikleri su temalı sergi Bodrumlu fotoğraf tutkunlarının beğenisine sunuldu. Sergide fotoğrafçıların eserleri büyük beğeni topladı.

Sergi açılışında Kent Haber’e konuşan Halikarnas BOFSAD eğitmenlerinden Ahmet Çağlar, şu bilgileri verdi:

“Bir yıl boyunca bir çok etkinliğimiz oldu. Hem kendi üyelerimizin hem de şehir dışından gelen fotoğraf ustalarının katılımıyla fotoğraf gösterimi ve söyleşilerimiz oldu. Eğitimlerimiz devam etti. Bu sezonun sonunda Halikarnas BOFSAD üyelerinin fotoğraflarından oluşan bir sergi açmak istedik. Dernek üyelerimizin ortak katılımıyla temayı “Su” olarak belirledik. Suyun yaşamda çok önemli bir yeri var ve geleceğin en önemli unsurlarından biri. Üyelerimize su temalı sergi için herhangi bir yönlendirme ve şartlandırma yapmadan kendileri için su ne anlam ifade ediyorsa onları kadrajlarına almalarını istedik. Yaklaşık bir ay önce Dibeklihan’da ilk açılışını açtığımız sergiyi bugün de Oasis AVM içerisinde açtık. Umarım misafirlerimizin keyif alır.”

Sergi, 1 Temmuz Pazar gününe kadar açık kalacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30