17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SEYMEN AÇIK GÖRÜŞ'TE
Tarih: 22/06/2018
Kaynak: Kent Haber
SEYMEN AÇIK GÖRÜŞ'TE
Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un hazırlayıp sunduğu, Kent TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Açık Görüş programına konuk olan CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen üç gün kala 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

Türkiye için yaşamsal öneme sahip 24 Haziran seçimleri yaklaştıkça artan tansiyonla birlikte siyasi partiler son kozlarını oynuyorlar. Kent TV ekranlarında ilgi ve beğeniyle izlenen Açık Görüş programında da gündemin önemi nedeniyle seçimler öncesi farklı siyasi görüşten insanları konuk alarak seçimlerin nabzını tutmaya devam ediyor.

Programa katılarak görüşlerini açıklayan Recai Seymen "sahaya indikçe, halkla sıcak temas kurdukça ve mitinglerdeki kalabalıkları, coşkuyu görünce artık bu iş bitmiştir" dedi.

Ülkeyi yönetemez hale gelen AK Parti iktidarının, her geçen gün artan düşüşün önüne geçmek ve muhalefeti hazırlıksız yakalamak amacıyla erken seçim kararı aldığını iddia eden Seymen şu görüşlere yer verdi;

“Mevcut iktidar son aldığı seçim kararıyla kendi kuyusunu kazmıştır. Daha önce koalisyonların istikrarsızlık getirdiğini söyleyen Erdoğan’ın bu tezi, hem kendi kurdukları Cumhur ittifakı, hem de muhalefet partileri tarafından oluşturulan millet ittifakıyla geçerliliğini yitirmiştir. Kaldı ki CHP'nin de içinde yer aldığı Millet ittifakı yalnızca iktidarı hedefleyen sıradan bir ittifak olmanın ötesinde bir demokrasi ittifakıdır. İttifak partisi liderlerinin gösterdikleri samimiyet ve yüksek performans sayesinde artık bu iktidarın sonuna gelinmiştir. 25 Haziran sabahı, daha huzurlu, daha umutlu, daha demokrat bir Türkiye’ye uyanacağız. Biz Bodrum örgütü olarak tüm seçmene yönelik seçim çalışmalarımızı tamamladık. Şimdi görev yurttaşlarımızda. Önce sandığa gidip oy kullanmak, ardından sandığa sahip çıkmak bir yurttaşlık görevidir” dedi.

Program yaklaşık 1 saat sürdü.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30