17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
AK PARTİ ADAYI DEMİR, PAZARDA SEÇMENLE TARTIŞTI!
Tarih: 22/06/2018
Kaynak: Kent Haber
AK PARTİ ADAYI DEMİR, PAZARDA SEÇMENLE TARTIŞTI!
AK Parti Muğla 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir'in, seçim çalışmaları için girdiği Güllük pazarında tartıştığı bir vatandaşa sarf ettiği sözler, tepki ve şaşkınlıkla karşılandı. Demir'in, "Şunu aldırayım da buradan, kessin sesini şerefsiz" şeklinde bağırdığı görüntüler sosyal medyada binlerce paylaşımla eleştirildi.

AK Parti Muğla 1’inci sıra milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir ve beraberindeki partililer, Demir'in 2 dönem belediye başkanlığı da yaptığı Milas’a bağlı Güllük pazarında seçim çalışması yaptı. Seçim çalışması yapan Ak Partililerle siyasi tartışmaya giren bir vatandaş, “Ülkeyi bu hale siz getirdiniz” şeklinde tepki gösterdi. Konuşmaların ardından sinirlendiği gözlenen Demir, “Saygısız köpek” ifadesini kullanarak “Şunu ben aldırayım da buradan, kessin sesini şerefsiz” diyerek vatandaşın üzerine yürüdü.

Mehmet Yavuz Demir, yanındaki partililer tarafından sakinleştirilip pazardan uzaklaştırılırken, o anlar ise başka bir kişi tarafından kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşım sosyal medyada hızla yayılırken, binlerce kişi Demir'e tavrından dolayı tepki gösterdi.

Uzun yıllar bürokrasi ve belediye başkanlığı deneyimi olan, daha önce de 2 kez milletvekili aday listelerine girmiş bulunan Demir, seçim döneminde toplumun her kesimiyle kurmaya çalıştığı diyalog ve "Sıradışı bir milletvekili olacağım" söylemiyle dikkat çekiyordu. Mehmet Yavuz Demir'in pazaryerinde kayda alınan görüntüleri ise kendisini tanıyanları oldukça şaşırttı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30