17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CENAZELER ADLİ TIP'A YOLLANDI...
Tarih: 21/06/2018
Kaynak: Kent Haber
CENAZELER ADLİ TIP'A YOLLANDI...
Gümbet Mahallesi’nde yaşanan silahlı saldırıda yaşamını yitiren sanatçı Hacer Tülü ile işadamı Mehmet Ali Sürensoy’un cenazeleri otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu’na yollandı.

Gümbet Barlar Sokağı’nda faaliyet gösteren bir gece kulübünün işletmecisi olan Mehmet Ali Sürensoy’un sabaha karşı Medusa Club isimli mekana girdiği sırada daha önceden aralarında husumet bulunduğu öğrenilen 4 kişi Sürensoy’e kurşun yağdırmıştı. Olayda Mehmet Ali Sürensoy, şarkıcı Hacer Tülü ile Onur Sarı, Servet Kolloğlu, Cesur Altunsöz ve Kaan Mutlugüneş yaralanmıştı.

Kaldırıldıkları hastanelerde yaşamlarını yitiren Mehmet Ali Sürensoy ve Hacer Tülü’nün cenazeleri otopsi yapılmak üzere Bodrum Devlet Hastanesi morgundan Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Hastaneye gelen Hacer Tülü’nün kardeşi Ozan Tülü ise sinir krizleri geçirdi. Ayakta durmakta güçlük çeken Ozan Tülü, “Kardeşimin hiçbir suçu yoktu.” dedi.

Hacer Tülü’nün arkadaşı turizmci Levent Akbulut ise “Şu an hala inanamıyorum. Şok oldum. Kendisi çok iyi arkadaşımdı. Altın dolu gibi bir kalbi vardı. Her şeyi kendisi başarmaya çalışan bir insandı. Her şey bu kadar basit mi? Ailesine de çok düşkündü. Bir çok ünlü sanatçı ile beraber çalıştı. Olay zaten içeri girerken oluyor, tek suçu o an orada olmaktı” şeklinde konuştu.

ŞARKICI HACER TÜLÜ'YÜ ÖLÜME GÖTÜREN 10 DAKİKA!

Öte yandan olayla ilgili bazı ayrıntılar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Olayda yaşamını kaybeden Tülü'nün saldırganların hedefi olmadığı, serseri kurşunlara hedef olduğu öğrenildi. O akşam 3 kız arkadaşıyla birlikte kulübe eğlenmeye giden Hacer Tülü, hesabı ödemek için kasaya geldi. Tülü, hesabı ödediği sırada arkadaşları taksiye bindi. Tülü, garsonların yanlışlık olduğunu söylemesi üzerine geri dönerek 10 dakika daha kasada bekledi. Yanlışlığın düzeltilmesi üzerine Tülü, kapıdan çıkarken yaşanan silahlı saldırıda vurularak yaşamını kaybetti.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30