17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KAMU GÖREVLİLERİNİN PAYLAŞIMLARINA CHP BODRUM’DAN TEPKİ
Tarih: 21/06/2018
Kaynak: Kent Haber
KAMU GÖREVLİLERİNİN PAYLAŞIMLARINA CHP BODRUM’DAN TEPKİ
Bodrum Müftülüğüne bağlı Ortakent’te İmamlık yapan Ali Uçar ve Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’in sosyal paylaşım sitelerinden iktidara yönelik ya da siyasi içerikli yaptıkları paylaşımlara CHP Bodrum İlçe Başkanlığı tepki göstererek bir basın açıklaması yaptı. CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“24 Haziran seçimleri öncesi kaybedeceğini anlayan iktidar partisi, kamu gücünü ve kaynaklarını sonuna kadar kullandığı yetmediği gibi Önce Bodrum Ortakent’te İmam olarak görev yapan, aynı zamanda 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde Bodrum İlçe Seçim kurulunca sandık başkanlığı görevi verilen İmam Ali Uçar’ın sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımlar, sonrasında Muğla İl Milli Eğitim Müdürü, dün ise Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü attığı twitlerle iktidar partisine destek olmak istemektedirler. İktidar partisinin propagandasına alet olup taraf olmak asla göreviniz değildir. Daha dün FETÖ terör örgütü soruşturmasından geçici görevden uzaklaştırılan, kendi koltuğunu korumak adına iktidar yalakalığı yapan Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’i kınıyor ve istifaya davet ediyoruz. Eğer siyaset yapacaksanız bulunduğunuz mevkii derhal boşaltın. Ayrıca bu duruma Bodrum Kaymakamı'nın da hassasiyet göstermesini ve ivedilikle gerekeni yapmasını bekliyoruz” dedi.

Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin'in "Vakit Türkiye Vakti, Davana Sahip Çık" paylaşımlarının tepki görmesi ve haber olmasının ardından bu sabah paylaşımı sildiği görüldü.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
saçma bence
22/06/2018
saçma
bence bu kanun değişmeli.sonuçta memurda oy kullandına göre fikrini söyleyebilir.ozaman oyda kullanmasın.oy kullandı kiliyi eleştrebilirde aevebilirde sonuçta kişinini oyuyla gelmiş.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30