17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SAADET ADAYI FURKAN DUMAN, AÇIK GÖRÜŞ'E KONUK OLDU
Tarih: 21/06/2018
Kaynak: Kent Haber
SAADET ADAYI FURKAN DUMAN, AÇIK GÖRÜŞ'E KONUK OLDU
Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un hazırlayıp sunduğu, Kent TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Açık Görüş programına konuk olan Saadet Partisi Muğla Milletvekili adayı Furkan Duman, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

Eşit ve adil olmayan koşullarda sürdürülen seçim kampanyalarında son günlere yaklaştıkça artan heyecanla Muğla’nın tüm yerleşim birimlerinde vatandaşlarla biraraya geldiklerini söyleyen Duman; seçim sonuçlarında Saadet partisi olarak hiç kimsenin beklemediği bir sürpriz gerçekleştireceklerini iddia etti.

AK Parti ve MHP tabanından partilerine yoğun ilgi olduğunu iddia eden Saadet Partisi adayı Furkan Duman özetle şunları söyledi.

“Her geçen gün ekonominin kötüye gittiği, köylünün, çiftçinin üretemez, ürettiğini satamaz hale geldiği, işsizliğin had safhaya ulaştığı, tarım ve hayvancılığın bitirildiği ülkemizde yolsuzluk, yoksulluk, israf aldı başını gidiyor. Mevcut iktidar ülkeyi yönetemez hale geldiği gibi, tüm manevi, moral değerlerimiz yerle bir oldu. Seçmenlere baskı uygulanıyor, devletin tüm olanakları tek adam iktidarını pekiştirmek için kullanılıyor. Ancak her şeye rağmen dipten gelen dalga bu iktidarı tarihin çöplüğüne sürükleyecek. Millet ittifakını oluşturan partilerin lider ve yöneticilerinin samimi ve tutarlı tavırları halkta karşılık bulmuştur. Cumhurbaşkanı adayımız Temel Karamollaoğlu, bilge kişiliğiyle toplumun ilgi ve sempatisini kazanmış, Saadet Partisinin oylarını artırmıştır. Bu seçimlerin sonucunda yalnız iktidar değişmeyecek, siyaset de yeniden dizayn edilecek, barış ve huzur ortamı tesis edilecektir” dedi.

Erdoğan’nın seçim meydanlarında açıkladığı projelerin gayri ciddi olduğunu ve kendi tabanında da ilgi görmediğini, bu yüzden de panik havasına girdiğini belirten Duman, Muğla'da da iddialı olduklarını, halkla kurdukları sıcak ilişkilerin meyvesini seçimlerde alacaklarını söyledi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30