17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YELİZ YEŞİLMEN'DEN SELÜLİT YANITI
Tarih: 21/06/2018
Kaynak: Kent Haber
YELİZ YEŞİLMEN'DEN SELÜLİT YANITI
Ünlü model, dizi oyuncusu, şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Yeliz Yeşilmen, Bodrum Geleneksel Çarşısında sanatçı Serpil Benay’a ait kafede kahvaltı yaparken görüntülendi. Serpil Benay için o benim hayat rehberim, ablam diyen Yeliz Yeşilmen, Bodrum'dan hayranlarına da selam ve sevgilerini yolladı.

'Fıstık çıkı çıkı' adlı şarkısının dünyada popüler olduğunu, instagram sayfasının 50 milyon takipçisi olduğunu iddia eden Yeşilmen selülit tartışması konusunda da açıklamalar yaptı.

kendisine ait olduğu iddia edilen selülitli fotoğrafları görünce çok şaşırdığını ifade eden sanatçı "sanki bir ışık oyunu. Ben 34 beden değilim ben iki çocuk annesi olmama rağmen hala 38 bedenim. Ben balıketli ve hala güzel, diri bir kadınım. Üstelik ben bu yıl geçen seneye göre daha sıkıyım ve kilo verdim" dedi.

Yeliz Yeşilmen, şarkıcı ve kafe işletmecisi Serpil Benay ile ortak bazı projeler yapacaklarını ifade etti.

Sanatçı Serpil Benay da Yeliz Yeşilmen ile çok iyi dost olduklarını, birlikte sahne ve televizyon programı yapmayı düşündüklerini anlattı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30