17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM'DAN BAŞKAN GÜRÜN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Tarih: 20/06/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM'DAN BAŞKAN GÜRÜN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Bodrum Göltürkbükü ve Gündoğanspor temsilcileri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e Göltürkbükü Spor tesisi için teşekkür ziyaretinde bulunarak plaket taktim ettiler.

Bodrum Göltürkbükü Spor Kulübü Başkanı Sabri Yüp, Gündoğanspor temsilcisi Tanju Çakıcı ve beraberindeki heyet Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Göltürkbükü’ne yenileyerek kazandırdığı spor tesisi için Başkan Gürün’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Bodrum Göltürkbükü Spor Kulübü Başkanı Sabri Yüp, 15 yıldır toprak sahada oynayan sporcuların Büyükşehir Belediyesi’nin yenilediği spor tesisi ile modern bir sahaya kavuştuğunu söyledi ve Göltürkbükü’ne yapılan sahanın diğer spor kulüpleri tarafından da kullanılarak birlikteliğin sağlandığını belirtti. Yüp Muğla’ya, ilçelerine, mahallelerine yaptığı hizmetler için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkür plaketi ve kulübün flamasını taktim etti.

Göltürkbükü Spor’un 46, Gündoğan Spor’un 64 sporcusunun yararlandığı spor tesisinin Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa sürede yapılarak hizmetlerine sunulduğunu söyleyen Gündoğan Spor temsilcisi Tanju Çakıcı da Başkan Dr. Osman Gürün’ün 7 Ekim 2017’de spor temsilcileri ile biraraya geldiği toplantıda sahanın yapılacağını söylediğini ve sözünü tuttuğunu belirtti. Amaçlarının ve hedeflerinin bir olduğunu söyleyen Tanju Çakıcı Göltürkbükü sahası ve spora destekleri için Başkan Gürün’e teşekkür etti.

Muğla’ya yaptıkları hizmetlerden, projelerden vatandaşların memnuniyetinin ve hizmetlerin meyvesini vermesinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla’nın hizmetin en iyisini hak ettiğini belirtti. Gürün; “Muğla Seydikemer Seki’den Bodrum Turgutreis’e kadar uzanan geniş ve eşsiz bir coğrafya. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin ihtiyacı hizmetleri ve vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri kısa sürede hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı zamanda yapılan hizmetlerimizin, ektiğimiz hizmet tohumlarımızın meyvesini vermesi bizleri ayrıca gururlandırıyor. Muğla genelinde yaptığımız spor tesislerinde voleyboldan basketbola, futboldan, yüzmeye, okçuluktan satranca kadar sporcuların yetişmesi, Muğlamızı ve ülkemizi başarıyla temsil edecek jenerasyonların gelmesi öncelikli hedefimizdir. Spor yaparak yetişen, spor terbiyesi, centilmenliği, eğitimi ile büyüyen nesiller sporda ve ilerki hayatlarında daha başarılı bireyler olacaklardır. Ayrıca bu tesislerde farklı ilçelerden, mahallelerden sporcularımız bir araya geliyor, birlikte mücadele edip takım oluyorlar. Bu da hemşerilik duygularını arttırıyor. Bodrum Göltürkbükü ve Gündoğan Spor temsilcilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ekim 2017’de başlatıp Mayıs ayında tamamladığı çalışmalarla Bodrum Göltürkbükü’nde toprak zeminli sahayı sentetik çim zemine dönüştürerek FİFA standartlarında bir tesisi Muğla’ya kazandırmış oldu. Tesisin toplamda 772 bin 900 TL'ye malolduğu açıklandı.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30