17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DİVA, BODRUM SOKAKLARINDA ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA
Tarih: 19/06/2018
Kaynak: Kent Haber
DİVA, BODRUM SOKAKLARINDA ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Bodrum sezonunu açtı. Motosiklete binerek çığlık çığlığa Bodrum çarşında turlayan Ersoy'u gören tatilciler ve vatandaşlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy Bodrum sezonunu açtı. Bodrum Çarşısında arkadaşı Serpil Benay'ı ziyaret eden Diva, dostlarıyla kahvaltı yaptı. Kahvaltının ardından motosiklete binen Ersoy, Bodrum çarşısını motosikletle turladı. Motosiklete çığlık atarak gezen ünlü sanatçıyı gören vatandaşlar ve turistler ise şok oldu. Divayı motosiklet üstünde görenler fotoğraf çekmek için birbirleriyle yarıştı. Motosiklette çocuklar gibi eğlenen Ersoy, kahvaltının ardından yeniden motosiklete binerek Bodrum çarşısından ayrıldı.

Seçimle ilgili sorulara kahkahalarla yanıt veren Ersoy, "Cumhurbaşkanlığına ben adayım. Tabii ki ben olacağım. Hayırlısı olsun" diyerek espri yaptı. Ersoy, 4 ya da 5 gün tatil yaptıktan sonra oyunu kullanmak üzere İstanbul Suadiye'ye gideceğini belirterek, kendisini tanıyan yerli turistlerle de sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bülent Ersoy sempatik tavırları ile dikkat çekti. Ersoy'un neşeli ve keyifli olduğu gözlenirken, makyajsız hali ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30