17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM SAĞLIK DÜNYASININ ACI KAYBI!
Tarih: 18/06/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM SAĞLIK DÜNYASININ ACI KAYBI!
Uzun yıllar Bodrum'da çeşitli özel hastane ve kliniklerde görev yapan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Bülent Hafızali, Bergama’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

1997-2008 yılları arasında Özel Bodrum ve Alman Hastanesinde görev yapan ve görev yaptığı süre boyunca verdiği hizmet ve güler yüzlü yaklaşımı ile sevilen bir hekim olan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Bülent Hafızali, önceki gün Bergama’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Yaklaşık 1 yıldır Bergama Dr Faruk İlker Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Bülent Hafızali önceki gün akşam Bergama ovacık mevkiinde geçirdiği trafik kazası sonrası vefat etti. 1969 yılında Gümilcine’de doğan Dr. Bülent Hafızali’nin 13 yaşında Yiğit isimli bir erkek çocuğu babsı idi.

Dr. Bülent Hafızali’nin cenazesi ailesinin isteği üzerine bugün ikindi namazının ardından memleketi İzmit'te, Fevziye Camii’nde kılınacak cenaze namazı sonrası yine İzmit’te toprağa verilecek.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
halil ulutaş
18/06/2018
Allah rahmet eylesin
Çok iyiliğini gördüm. Kaliteli yardımsever bir insandı.Zor dönemler geçirdi Bodrum da.Epeydir kendisinden haber alamamıştık. Böyle öğrenmek çok üzücü oldu.Yattığın yer nur olsun arkadaşım. Her zaman arkandan dua edeceğiz.Sana kızım ve ben minnettarız.Özel ilgin sayesinde kızım geçirdiği kazadan dolayı çok çabuk iyileşmişti.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30