17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BAYRAM İÇİN PROGRAMLAR DOLU DOLU
Tarih: 13/06/2018
Kaynak: Kent Haber
BAYRAM İÇİN PROGRAMLAR DOLU DOLU
Ramazan Bayramı yaklaşırken, oteller ve eğlence mekanları bayram için misafirlerine farklı programlar hazırladı. İlçede faaliyet gösteren Delfi Otel’de de hazırlanan programla bayram dolu dolu geçecek.

Delfi Otel’de 14 Haziran Perşembe, yani Arife Günü “Kadınlar Erkekler, İlişkiler Çelişkiler” adlı oyunla başlayacak program, Bayramın 1. Günü “Meyhanede” isimli oyunla devam edecek. Bayramın 2. Günü Nil Ünal’ın sahne alacağı otelde, 3’ncü gün ise Hande Haktan sahne alacak.

Bayramda hazırladıkları program hakkında Kent Haber’e bilgiler aktaran Delfi Otel sahibi Mehmet Dağoğlu, şunları dile getirdi:

“Öncelikle tüm Türkiye’nin Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum. Delfi Otel olarak zaten kışın da etkinlikle yapıyorduk. Bu bayramda 7 yıl evvel havuz başında yaptığımız “Meyhanede” adlı tiyatroyu yeniden sahneye koyacağız. Bu tiyatro bir müzikal, fasıllı bir eğlence. 1800’lü yıllarda geçen olayları anlatan 7 kişilik bir oyun. İnsanları hem güldürecek hem de düşündürecek bir oyun. 7 yıl önce bu oyunu getirdiğimizde havuz başında büyük bir sahne kurmuştuk, bu sene de havuz başına büyük bir sahne kuracağız. Yemekli bir etkinlik, misafirlerimiz yemeklerini yiyip içeceklerini içecekler. İnteraktif bir oyun. Oyuncular, arada sahneden inip, misafirlerle diyalog kuracaklar. Daha önce yaptığımız için biliyorum, çok güzel, farklı bir oyun. Gelen misafirlerimiz de çok eğlenecek. Fiks menülü, sadece tiyatroyu izlemek için fiyatlarımız var. Bayramın birinci günü meyhanede oyunumuz var. Arife günü, yani bir gün önce de 2 kişili, müzikal bir standupımız var. Bayramın 3’üncü ve 4’üncü günü Lea Orkestrası olacak. Yine 3’üncü günü Nil Ünal, 4’üncü günü de Hande Aktan sahne alacak. Yine havuz başında yemekli eğlenceli olacak. Misafirlerimiz çok güzel vakit geçirecekler” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30