17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ GENEL KURUL YAPTI
Tarih: 11/06/2018
Kaynak: Kent Haber
İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ GENEL KURUL YAPTI
Geçtiğimiz Mart ayında Çarşı Sokak Gıda Çarşısı’nda açılan Bodrum İşitme Engelliler Derneği, ilk olağan genel kurulunu yaptı. Genel kurulda mevcut başkan Turhan Borak, yeniden başkanlığa seçildi.

Öğle saatlerinde saygı duruşunda bulunulması ve işaret diliyle İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda divan başkanlığına Erdoğan Altuntaş, divan sekreterliğine Didem Soysal, divan üyeliğine Abdil Akyol seçildi. Genel kurula listesiyle tek aday olarak giren kurucu başkan Turhan Borak, oy birliğiyle yeniden dernek başkanı oldu.

Konuşmasında derneğin kurulması için çok uğraş verdiklerini anlatan Başkan Turhan Borak kurulduktan sonra da Dernek üyeleri için Kültür, Turizm, ve Eğitim konularında farklı projeler düşündüklerini belirtti.

Divan Başkanı Erdoğan Altuntaş ise “Bodrum'da büyük uğraşılar sonucunda kurmuş olduğumuz Derneğimize elbirliği ile sahip çıkalım” dedi.

Divan Sekreteri Didem Soysal da “Ben sizleri işitme Engelli anneannem Güler Talay ve annemin tercüman olmasından dolayı tanıdım. İyi ki de tanımışım. Doğdum, büyüdüm, çocuk sahibi oldum hep sizlerdeydim. Her ne ihtiyacınız olursa her zaman yanınızdayım,sizleri çok ama çok seviyorum” diye konuştu.

Genel kurulunda ardından Turhan Borak’ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan Yardımcısı: Rahmi Bayram, Genel Sekreter: Gülsem Talay, Muhasip: Bahadır Vanlı Yönetim Kurulu Üyesi: Deniz Borak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30