17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
FATMA GİRİK'TEN, TALAT BULUT'A DESTEK...
Tarih: 09/06/2018
Kaynak: Kent Haber
FATMA GİRİK'TEN, TALAT BULUT'A DESTEK...
Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Fatma Girik, meslektaşı Talat Bulut’un taciz iddiaları ile gündeme gelmesini gazetecilerden duyunca şok oldu. Girik, Talat Bulut’un böyle bir şey yapmasının imkansız olduğunu açıkladı.

Bodrum’da yaşayan ünlü sanatçı Fatma Girik aile dostlarının yeni açtığı Kozalak isimli mekanda görüntülendi. Önlük giyip masalardan sipariş alan ünlü sanatçı, mekandaki müşterilere servis yaptı. Garson olarak Fatma Girik’i karşısında gören müşteriler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aile dostlarına destek vermek için böyle bir şey yaptığını belirten Girik, “ilk kez garsonluk yaptım. Daha önce garson rolü de oynamadım. İlk kez yapıyorum bu işi” diye konuştu.

“Kalıbımı basarım Talat Bulut öyle bir şey yapmaz”

Fatma Girik, son günlerde taciz iddiaları ile gündeme gelen sanatçı dostu Talat Bulut ile ilgili soruyu duyunca şaşkınlığını gizleyemedi. Magazin programlarını izlemediği için olaydan haberdar olmadığını söyleyen Girik, “Talat Bulut mu? Tanımaz mıyım kendisini. En sevdiğim ve en beğendiğim sanatçı. Hiç inanmam. Talat Bulut doğru düzgün bir aile babasıdır ya. Böyle bir şey imkansız. Kalıbımı basarım” dedi. Girik kendi döneminde böyle bir taciz olayı ile asla karşılaşmadığını da belirterek, “Sevgi saygı vardı. Böyle bir şey yoktu. Çok şaşırdım” diye konuştu.

Taciz iddialarına isyan etti

Hande Ataizi’nin yıllar sonra ‘Talat Bulut beni de taciz etmişti’ sözlerini de yorumlayan ünlü sanatçı Fatma Girik, isyanını şöyle dile getirdi “O zaman bulunmuşsa, şimdi niye çıkarıyorlar? Kostümcü kız çıktı diye hepsi başladı, ‘bana da bana da diye’. Niye o zaman söylememişler. Korkmuşlar mı Talat Bulut’tan. Çünkü yalan herhalde. İlla ki ikinci bir insanı taciz ettikten sonra mı söyleyeceksin? Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum? İnsanın inanası gelmiyor. Hele Talat Bulut’a hiç gelmiyor. Çok tatlı bir adamdır. Esin Afşar’ın kızıyla evli. Bu kadar salak bir adam mı? En güzel filmlerde oynamış, çok iyi oyuncu diye konuşulan bir insan kalkar da böyle bir şey yapar mı? Ben Talat Bulut ile oturmuş ahbaplık etmiş insan değilim. Filmlerini izlerim. Merhaba, merhaba deriz çay kahve içersin o kadar. Talat Bulut bir insanı taciz edecek biri değil.”

Evimin çatısı çöktü

Hayat arkadaşı Memduh Ün’ün kaybına alışmaya çalıştığını söyleyen Fatma Girik, özlemin hala devam ettiğini belirterek “O benim dünyamdı. Dünyam yıkıldı, yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyorum. Evinin çatısı çöker ya. İşte öyle bir şey. Kolay bir şey mi? 60 sene sevdiğin bir insanla berabersin. Türkiye’de doğru düzgün filmler yapan adam gibi bir insandı” ifadelerini kullandı.

Orijinal tekliflere açığım

Girik, yeni proje teklifleri aldığını ancak düşünmediğini söylerken “Bir tane orijinal bir şey gelsin. Oradan buradan çalma işler. Film izlerken, şimdi bu olacak, sonunda da bu olur diyorum kapatıyorum televizyonu” yorumunu yaparak, özgün bir proje teklifine açık olduğu mesajını verdi.

Öte yandan 75 yaşındaki Girik, ameliyatlarının ardından sağlık durumunun iyi olduğunu ancak uzun süreli yürüyüşlerde güçlük yaşadığını ifade etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30