17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YOL KENARINDAKİ MANZARA TEPKİ ÇEKİYOR
Tarih: 08/06/2018
Kaynak: Kent Haber
YOL KENARINDAKİ MANZARA TEPKİ ÇEKİYOR
Boğaziçi Mahallesi’nde yol kenarına atılan çöp ve hafriyatlar, vatandaşların tepkisini çekiyor.

Milas’ın Boğaziçi Mahallesi’nde Kıyıkışlacık'a giden ana yol kenarına gelişigüzel bırakılan çöp ve hafriyatlar, kötü görüntülere neden oluyor. Bölgede yaşamını sürdüren vatandaşlar, bu manzarayı cep telefonları ile kayıt altına alarak sosyal medya hesaplarında paylaşıyor.

Bölgeden geçen Ali Gümüş isimli vatandaş da gördüğü bu manzarayı sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntüleri çekerken tepkisini de dile getiren Gümüş, “Burası Boğaziçi. Yüzlerce sitenin içine giden anayol. Öbür tarafta Kuş Cenneti. Gördüğünüz gibi çöp, her yer çöp, pislik. Lütfen bu videoyu paylaşarak yayalım. Belki Milas Belediyesi gelip buralarla ilgilenme gereği duyar. Gördüğünüz gibi anayol kenarı, her taraf çöp ve Milas Belediyesi’nden hiçbir Allah’ın kulu buralara bakmaya tenezzül etmiyor” diye konuştu.

Paylaşılan görüntülere sosyal medya üzerinden yanıt veren pek çok vatandaş da, özellikle yaz aylarında çok sayıda tatilcinin ve yazlık sitelerde kalan vatandaşların yol güzergahında bulunan çirkin görüntülerin bir an önce ortadan kaldırılmasını beklediklerini dile getirdiler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30