17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM AQUAPARK SEZONA MERHABA DEDİ...
Tarih: 04/06/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM AQUAPARK SEZONA MERHABA DEDİ...
Bodrum turizmine uzun yıllardan beri hizmet veren Bodrum Aquapark, yeni işletmecileri ile turizm sezonuna hızlı girdi.

Bu sezondan itibaren Ayka Turizm tarafından işletilmeye başlanan Bodrum’un ilk ve tek su parkı Aquapark, Haziran ayı itibarı ile yeni sezona başladı.

Yeni işletmecinin enerjisi ile turizm sezonunda oldukça iddialı olan Bodrum Aquapark, eşsiz eğlence alanları ve cazibesi ile yine yerli ve yabancı turistlerin mutlak uğrak adreslerinden biri olacak. 40.000 m² alan üzerine kurulu tesis, su kaydırakları, havuzları, fast food restoranları, locaları ve daha birçok özelliği ile müşterilerine yine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Bodrum iş dünyasının tanınan isimlerinden, Ayka Turizm işletmecisi Rahmi Galipoğlu, Aquapark’ın Haziran itibariyle faaliyet girdiğini belirterek şunları söyledi;

“1 Haziran tarihinden itibaren tesisimiz faaliyete girdi. Burada 15 Eylül’e kadar gelen misafirlerimize hizmet vereceğiz. Çok güzel bir sezon bekliyoruz. Tesiste yaklaşık 90 personel çalışıyor. Müşterilerimiz de yavaş yavaş Aquapark’ı doldurmaya başladılar. Turistler otellerden kafile halinde geliyorlar. Onlar için servisler kaldırıyoruz. Akşam da otellerine bırakıyoruz. Aqupark’ta güvenliğe çok önem veriyoruz. Misafirlerimizin herhangi bir sıkıntı yaşamaması adına güvenlik işini çok sıkı tutuyoruz. Bunun için personel sayımızı iki kat arttırdık. Bu sene turizm sezonundan çok umutluyuz. Bodrum Aquapark ailesi olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Aquapark'ın yeni sezondaki ilk misafirlerinin ise hayatlarından oldukça memnun olduğu ve sıcak havada su parkının keyfini doyasıya çıkardıkları gözlendi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30