17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
AK PARTİ GELENEKSEL İFTARINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Tarih: 03/06/2018
Kaynak: Kent Haber
AK PARTİ GELENEKSEL İFTARINI GERÇEKLEŞTİRDİ
AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı her Ramazan ayında düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar yemeğini, Bodrum Pazar yerinde yaptı.

3 Bin kişinin ağırlandığı iftar yemeğine; AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, MKYK üyesi Bülent Karakuş, Muğla milletvekili Hasan Özyer, Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Milletvekili Adayları Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcen, Hüseyin Zafer Alkaya, Kadir Dağlı, Arif Sert, eski İl ve ilçe başkanları, MHP İlçe Başkanı Ömer Varan, DP İlçe Başkanı Mustafa Baysel, DP Parti Eski İlçe Başkanı Beyler Koca, Büyük Birlik İlçe Başkanı Mustafa Kıroğlu, il-ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, partililer ve Bodrumlular katıldı.

İftar yemeği sonrasında AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen’in iftar yemeğine katılan misafirlere teşekkür ederek yaptığı konuşmada, “Böyle bir mübarek günde, böyle değerli bir toplulukla beraber açtığımız iftar için rabbime şükürler olsun. 24 Haziran seçimi öncesine denk gelen Ramazan ayı sayesinde gerçekleşen ve geleneksel hale gelen iftar yemeğimizde gördüğüm bu tablo bizlerin yeni başarılara imza atacağımız düşüncesini daha da kuvvetlendirdi” dedi.

CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM…

Toplantıya katılan milletvekili adayları arasında 1.sıra adayı Mehmet Yavuz Demir’in "Bodrum’un da, Muğla’nın da CHP takıntısına son vereceğiz" sözleriyle konuşmasına başlayan konuşması şöyle devam etti.

“Bugünden itibaren CHP’nin elinden Atatürk’ü de, laikliği de demokrasiyi de alacağım. Birlikte bütün ezberleri bozacağız. Saha çalışmalarında CHP’li dostlarımızla karşılaşıyor, konuşuyoruz. Benim gibi bir profille karşılaştıkları için şaşkınlar. Sizleri, Cumhurbaşkanımı, Başbakanımızı mahcup etmeyeceğim. Sizler de bana söz veriyor musunuz? Hani diyordu ya CHP, biz kadınlara çok değer veriyoruz diye. Verdikleri değer ortada. Kadın adaylarına 6.sırada yer vermişler. Biz 2.sıraya kardeşimiz Yelda Erol Gökcen’i koyduk. Kadınlara ve gençlere verdikleri değeri CHP’nin Muğla milletvekili listesinde görmek mümkün değil” dedi.

BODRUM’A VERİLEN KIYMET NEREDE?

Demir, CHP'nin Türkiye’de en yüksek oy aldığı yerlerden biri olan Bodrum’a kıymet vermediğini iddia ederek konuşmasına şöyle devam etti;

“Kimi görürseniz söyleyin Bodrum’u önemseyen ve 1. sıra adayını Bodrum’dan belirleyen bir AK Parti var. Bodrumlu bir milletvekili adayınız var. Sayın Cumhurbaşkanım beni ve Bodrum’u onurlandırarak 1. sıra adaylığını bizlere layık gördü. Bende burada sizlerle birlikte öyle bir fırtına estireceğim ki, bize bu görevi layık gören herkesi onurlandıracağız” dedi.

AK Parti Muğla milletvekili listesinde 2. sıra adayı olan Yelda Erol Gökcen’de yaptığı konuşmada, AK Parti’nin her kademesinde görev yaptığını belirterek; “Ben AK Parti’nin kadına verdiği önemin göstergelerinden biriyim. Muğla ilinde seçilme durumu mümkün olan tek yerdeki kadın adayım. Bu benim için aynı zamanda Muğla’da yaşayan tüm kadınlarını AK Parti temsil edecek demektir. Bunun bilincinde görevimi yerine getireceğim. Muğla’yı AK Parti’nin hizmet anlayışıyla bir kez daha 24 Haziran’da buluşturacağız” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30