17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
OYFEST’TE GRUP SEKSENDÖRT SAHNE ALDI
Tarih: 03/06/2018
Kaynak: Kent Haber
OYFEST’TE GRUP SEKSENDÖRT SAHNE ALDI
Ortakent-Yahşi Güzelleştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) tarafından düzenlenen Ortakent-Yahşi Bahar Festivali (OYFEST) kapsamında Grup Seksendört sahne aldı.

Ortakent-Yahşi Güzelleştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen OYFEST, yazın başı Haziran’ın ilk günü Çapa Tatil Köyü önünden Ortakent Marina’ya doğru yapılan kortej yürüyüşüyle başladı.

Sahil yolunda açılan yaklaşık 200 stant da üç gün boyunca ziyaretçilerin ilgisine sunuldu. Festivalin ilk günü, renkli dans grupları ve ardından Ortakent Marina’daki Bodrum Belediyesi Müsgebi Cafe önünde düzenlenen Ersin Şov ile devam etti.

Festival kapsamında Ortakent Yahşi sahil yolunda 200'e yakın yemek, tasarım, takı, yöresel ürünler, antikalar ve sanat ürünlerinin yer aldığı alışveriş stantları, gece yarısına kadar açık kalarak festival ziyaretçilerinin ilgisine sunuldu.

Festivalin 2’nci günü Grup Seksendört sahne aldı. Konsere 'Aklımı Geri Ver' isimli şarkısı ile başlayan Grup Seksendört'e sevenleri de eşlik etti. Konserine 'Hayır Olamaz' şarkısını söyleyerek devam eden grup, 'Yorma', 'Dokunma' gibi birçok sevilen şarkısını da seslendirdi.

Grup 2 saat süren konserinde, sahne performansı ile dikkat çekti. Bodrum’da bir mekanda yaz boyu sahne almaya başlayan Grammy ödüllü Amerikalı şarkıcı Maya Azucena da festivalde Grup 84 ile birlikte sahne alarak gecenin sürpriz ismi oldu.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30