17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
1 GÜNDE 5 AYRI ALANDA YANGIN ÇIKTI!
Tarih: 03/06/2018
Kaynak: Kent Haber
1 GÜNDE 5 AYRI ALANDA YANGIN ÇIKTI!
Bodrum'da bugün çıkan otluk ve makilik yangınları ekiplerin hızlı müdahaleleri ile söndürülürken, alevlerin ardından kül olan otlukların altından çıkan boş şişeler ise şaşırttı.

Bodrum'da gün boyu farklı saatlerde 5 ayrı noktada yangın çıktığı öğrenilirken, bu yangınlar itfaiye ve orman ekipleri tarafından yapılan hızlı müdahalelerle büyümeden söndürüldü. Değirmenler bölgesi ve Bitez'de çıkan yangınlar yerleşim yerlerinin yakınlarında olması ve yoğun duman çıkarması nedeniyle paniğe neden oldu. Alevler ekiplerin hızlı müdahalesi ile kısa sürede kontrol altına alınırken, ekiplere, Muğla 911 Arama Kurtarma gönüllüleri ile vatandaşlarda destek verdi.

Alevlerin sönmesinin ardından yangınların çıkış nedeni araştırılırken, yanan otların altından çıkan boş şişelerin çokluğu ise herkesi şaşırttı. Yangınların bu şişelerden çıktığını iddia eden bazı vatandaşlar boş şişeleri göstererek duruma tepki gösterdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30