17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP BODRUM SEÇİM ÇALIŞMALARINA İNCE İNCE BAŞLADI
Tarih: 01/06/2018
Kaynak: Kent Haber
CHP BODRUM SEÇİM ÇALIŞMALARINA İNCE İNCE BAŞLADI
CHP Bodrum Örgütü, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçim çalışmalarına başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarına mahalle gezileriyle başladı. Bodrum Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri, Kadın Kolları, Yönetim Kurulu üyeleri, Milletvekili Adaylarının katılımıyla seçim çalışmalarına start veren CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, hedeflerinin referandum da olduğu gibi Millet İttifakı’nı da Bodrum’da birinci çıkarmak olduğunu belirtti.

Seçim çalışmalarını hızla organize ettiklerini ifade eden Seymen, belediye meclis üyeleri, partililer, milletvekili adayları ile saha çalışmaları yaparak seçmenlere ulaştıklarını, belirli yerlere çadır ve stantlar kuracaklarını, seçmenler ile birebir iletişim içinde olduklarını ayrıca önemli ölçüde ev ziyaretleri organize ettiklerinin altını çizdi.

Partililer Cevat Şakir Caddesi, Atatürk caddesi, Kumbahçe mahallesi ve Konacık Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek, sezon öncesi değerlendirmelerde bulunup, Cumhurbaşkanı Adayları Muharrem İnce ve CHP’nin parti politikalarını anlatan broşürler dağıtıp, kolaylıklar dilediler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30