17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İYİ PARTİLİLERİN ESNAF BULUŞMALARI TAM GAZ SÜRÜYOR
Tarih: 01/06/2018
Kaynak: Kent Haber
İYİ PARTİLİLERİN ESNAF BULUŞMALARI TAM GAZ SÜRÜYOR
İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı, Yarımada genelindeki esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Yalıkavak, Peksimet Mahallesi ve Bodrum Atatürk Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşlar ziyaret edilerek sorunlar ve öneriler dinlendi. Ayrıca İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde mahalle muhtarları da ziyaret edildi.

Yarımada genelinde gerçekleştirilen ziyaretlerde yoğun ilgi gören İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi ve Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Meral Akşener’in Türkiye’nin ilk kadın Cumhurbaşkanı olabilmesi için vatandaş ve esnaflardan destek istediler.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi;

“24 Haziran seçimlerine kadar ve sonrasında da, çünkü bizim için vatandaşlarımız sadece seçimlerde her zaman hatırlanmamalı, halkımızla ve esnafımızla iç içe, yan yana ve omuz omuza olmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda Bodrum Yarımadamızın muhtelif bölgelerinde ziyaretlerimiz devam ederken, bugün ise Bodrum merkezde Kumbahçe ve Çarşı Mahalle muhtarlarımızı ziyaret ettik. Sonrasında ise Atatürk Caddesi’ndeki esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi yarımada genelinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz. Halkımız İYİ Parti’ye karşı, Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener’e karşı umut dolu, sevgi dolu ve İYİ Parti ülke genelinde bir sinerji yaratmış bir durumda. Bunu da vatandaşa dokunduğumuzda, onlarla göz teması kurduğumuzda, onların ellerini sıktığımızda çok iyi anlıyoruz. Tüm çalışmalarımızın karşılığını ümit ediyorum ki 24 Haziran seçimlerinde alacağımıza eminiz. Bu kapsamda bizlere destek veren vatandaşlarımıza, Bodrumlu hemşehrilerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30