17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUMLU CHP’LİLERDEN İNCE'YE KAMPANYA BAĞIŞI
Tarih: 29/05/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUMLU CHP’LİLERDEN İNCE'YE KAMPANYA BAĞIŞI
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için başlatılan bağış kampanyasına CHP Bodrum İlçe Örgütü’nden destek geldi. Yaklaşık 50 partili, bankaya giderek kampanyaya bağışta bulundu.

Bugün Cevat Şakir Caddesi üzerindeki faaliyet gösteren bir bankanın önünde toplanan partililer, daha sonra bankaya girerek Muharrem İnce için başlatılan kampanyaya bağışta bulundu.

Burada bir açıklama yapan CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, şunları dile getirdi:

“Bugün CHP’liler olarak Muharrem İnce’ye destek için buluştuk. Malumunuz Cumhurbaşkanı bütçesi hazineden verilmiyor. Kampanya bağışlarla yapılıyor. Maalesef şu andaki Cumhurbaşkanımız devletim tüm imkanlarını kullanarak seçim kampanyasını yürütüyor. Biz de halkın gücünü Muharrem Bey’in yanına vererek bu kampanyayı desteklemek istiyoruz. Bodrum’da da kimi arkadaşlarımız daha önceden bağışta bulundu, kimileri internetten yatırdı. Ama bu kampanyayı anlamlı hale getirelim ve Muharrem İnce’ye destek verelim diye biraraya geldik” dedi.

Bağışta bulunan partililer aldıkları makbuzlarla fotoğraf çektirdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30