17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MARANKİ'YE BODRUM'DAN SUÇ DUYURUSU!
Tarih: 29/05/2018
Kaynak: Kent Haber
MARANKİ'YE BODRUM'DAN SUÇ DUYURUSU!
Bir televizyon programında “Belgrat ormanında gömdüğümüz talim şeylerini çıkarır sokağa çıkarız” cümlesiyle büyük tepki toplayan Prof. Dr. Ahmet Maranki hakkında Ötüken Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı tarafından Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Ahmet Maranki’nin bir televizyon programda sarf ettiği sözlere tepki gösteren Ötüken Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı Derya Kürkçüoğlu, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Kürkçüoğlu, Maranki “Talim şeyleri” dediği şeylerin ne olduğunu çıkarsın ortaya dedi.

Adliye çıkışı kısa bir açıklama yapan Kürkçüoğlu, şu ifadelere yer verdi “Geçen gün bir televizyon kanalında talihsiz bir açıklama yapıldı. Açıklamayı Profesör olduğunu söylenen Ahmet Maranki yaptı. Bizde buna tepki olarak, Ötüken Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı olarak bugün Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduk. Belgrat ormanlarındaki talim şeylerinin ne olduğunu merak ediyoruz ve bunun açıklanmasını istiyoruz. Bu konu ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunarak bu şahsın evinde, işyerinde arama yapılması ve Belgrat ormanlarında kazı çalışması yapılması için bu talim şeylerinin bulunmasını talep ettik. Bu konuşmanın tedirginliğini halk yaşıyor. Bu konuyu merak ediyoruz ve bu talim şeylerinin ne olduğunu merak ediyoruz. Savcılarımıza güveniyoruz. Türkiye bir hukuk devletidir. Türkiye demokratik bir ülke savcılarımızın gereğini yapacağına inanıyoruz” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30