17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TURGUTREİS’TE SABRI TAŞAN ESNAF YOLU KAPATTI!
Tarih: 28/05/2018
Kaynak: Kent Haber
TURGUTREİS’TE SABRI TAŞAN ESNAF YOLU KAPATTI!
Turgutreis’te 3 aydır devam eden çalışmalar sebebiyle sabrı taşan esnaf, caddeyi trafiğe kapattı. Trafiği kapattıkları tahtanın üzerine tepkilerini dile getirdikleri dövizler de asan esnaf, zabıta ile görüşmelerinin ardından yolu tekrar trafiğe açtı.

Turgutreis Mahallesi’nde 3 aydır devam eden altyapı çalışmaları esnafın sabrını taşırmış durumda. Sezon başlamasına rağmen toz toprak sebebiyle iş yapamadıklarını söyleyen Turgutreis esnafı, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi’nin sorumluluğu birbirlerine yüklediklerini söylüyorlar.

Sabrı taşan esnaf bugün öğleden sonra Barlar Sokağı girişini tahtalarla trafiğe kapattı. Tahtaların üzerine astıkları dövizlere “Sn. Osman Gürün duy sesimizi”, “Temiz hava solumak istiyoruz”, “3 ayda 10 metrelik yolu bitiremeyenler utansın”, “Lütfen yavaş gidiniz toz kalkıyor” yazıları yazdılar.

Bir süre sonra bölgeye gelen zabıta ekipleri ile görüşen esnaf daha sonra caddeyi trafiğe açtı.

Kent Haber’e yaptığı açıklamada tepkisini dile getiren Şevket Tonka isimli vatandaş, “3 aydır buradaki çalışmaları bitiremediler. Toz, toprak içerisindeyiz. Muğla Büyükşehir Belediyesini arıyoruz, sorumlu Bodrum Belediyesi’nde diyorlar. Bodrum Belediyesi’ni arıyoruz, sorumlu Muğla Büyükşehir Belediyesi diyorlar. Biz de arada kaldık, yolu kapatmak durumunda kaldık. Eğer sorun bir an önce çözülmezde daha büyük eylemler yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
AYLiN TUNA
01/06/2018
CHP NiN KAZIKLARI
Hani haziran ayı başında bitiyordu çalışmalar, bırakın bitmesin facia durumda şu an Turgutreis.Chp nin bodruma kazığını hiç bir parti vermemiştir
Dilek ޞendil
28/05/2018
insaat yasagi
Buyuksehir Belediyesi de muteahhitleri zengin etme yolunda birileriyle yarisiyor. Hani her sene 15 Mayis'ta baslayan insaat yasagi?!
sayın bey yada hanım
28/05/2018
cacık
kocaeli bursa ve anlatayoda gördün dimi malum parti sempatizanı
SAYIN CACIK GÖRÜYONMU????
28/05/2018
CACIK GÖRÜYONMU
Sayın cacik, bu satırları okurken ne kadarda mutlu oluyorsundur, nben turgutreis pislik yeri oldu kent tv de turgutreisden başka pislik haberleri çıkıyor demiştim ya, ne oldu sayık cacik?

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30