17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YILSONU GÖSTERİSİNDE COŞKU VARDI...
Tarih: 28/05/2018
Kaynak: Kent Haber
YILSONU GÖSTERİSİNDE COŞKU VARDI...
Oasis Alışveriş Merkezinde hizmet veren Seashine Dans Akademi, 2017/2018 sezonunu Manuela Otel de büyük bir coşkuyla kutladı.

2017/2018 sezonunda yurt içi ve yurt dışında aldığı derecelerle adından söz ettiren Seashine Dans Akademi, gösteriye çıkarttığı 140 çocuk 60 yetişkin öğrenci ve dansçıyla izlemeye gelenleri birbirinden güzel showlarla mest etti.

Seashine Dans Akademisi yılsonu etkinliğine destek veren Muart Sirtaki Gönüllüleri de yaptıkları sirtaki gösterileri ile izleyenleri coşturdu. Seashine Dans Akademinin eğitmenleri Daria Shramko, Ezgi Nur Biklen, Erhan Çekici ve Fevzi Deniz Işıldar koca bir sezon boyunca yapmış oldukları çalışmalarını yıl sonunda hazırladıkları gösterilerle izleyicilerle buluşturdu.

Gösterilerin ardından Kübalı canlı müzik grubu ile latin müziklerinin tadını çıkartan dansseverler doyasıya eğlendiler.

Seashine dans akademinin sahibi ve eğitmenlerinden birisi olan Fevzi Deniz Işıldar ise; "Biz sadece bir dans okulu değil aynı zamanda birbirine destek olan, birbirimizin sevincini ve üzüntüsünü birlikte yaşayan kocaman bir aileyiz. Yılsonu etkinliğimize katkıda bulunan başta eğitmenlerimiz sonrasında da öğrencilerimize sonsuz teşekkür ederim" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30