17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GENÇLER TED'İN MEŞALE FESTİVALİNDE COŞTU
Tarih: 28/05/2018
Kaynak: Kent Haber
GENÇLER TED'İN MEŞALE FESTİVALİNDE COŞTU
TED Bodrum Koleji tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen TED Meşale Festivali, TED Mezunları Kuru Fasulye Günü ve sevilen grup Yüyüzeyken Konuşuruz konseriyle 26 Mayıs Cumartesi günü TED Bodrum Koleji kampüsünde gerçekleştirildi.

Tüm aşamaları TED Bodrum Koleji Öğrenci Meclisi TEDSES tarafından organize edilen ve TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliğince desteklenen TED Meşale festivali, TED mezunları için gerçekleştirilen Kuru Fasulye Günü ile başladı. Farklı dönemlerde öğrenci olmalarına rağmen aynı köklü geçmişe sahip olmanın ve biraraya gelmenin gururunu yaşayan mezunlar TED Bodrum Kolejinde okuyan burslu öğrencilerle sohbet ederek keyifli dakikalar paylaştı.

Ardından gençler tarafından ilgiyle dinlenen lirik müzik grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz sahne alarak TED’li öğrencileri ve Bodrum'un dört bir yanından festival için gelen gençleri coşturdu. Yağmurlu hava nedeniyle konserin kapalı alana alınması bile gençlerin coşkusunun önüne geçemedi. Gecenin tadını çıkaran, yerlerinde duramayan gençler Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederken, bol bol dans edip selfie çekmeyi de ihmal etmedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30