17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BİTEZ’DEN AFRİN YİĞİTLERİNE...
Tarih: 28/05/2018
Kaynak: Kent Haber
BİTEZ’DEN AFRİN YİĞİTLERİNE...
Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu 4D sınıfı öğrencileri “Zeytin Dalı” harekâtını yürütmekte olan kahraman askerlere hitaben bir kitap hazırladılar. Kitabın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmeni Serpil Keskin Aslan, Okul Müdürü Harun Güneri ve kitabın yazarı öğrenciler Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’i ziyaret ederek kitap hakkında bilgiler verdiler.

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin ziyaretten ve hazırladıkları kitaptan dolayı duyduğu memnuniyeti çocuklara teşekkür ederek belirtti. Emin Geçin ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; "Zeytin Dalı harekatının başlamasından sonra öğrencilerin yazdığı şiirleri kitap haline getirmeyi planlayan sınıf öğretmeni Serpil Aslan yazıları da ekleyerek kitap oluşmasını sağladı. Daha sonra bölgedeki güvenlik güçlerimizle irtibata geçerek hazırlanan kitaplar kendilerine yollandı. Öğrencilerimizin gerçekleştirdiği bu anlamlı çalışmadan dolayı kendilerini ve öğretmen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30