17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MEYDANDA DENİZE FOSEPTİK AKIYOR!
Tarih: 27/05/2018
Kaynak: Kent Haber
MEYDANDA DENİZE FOSEPTİK AKIYOR!
Bodrum’da dün yağan yağmurdan bu yana denize akan foseptik, kötü görüntü ve kokuya neden oluyor.

İlçede dün etkili olan sağanak yağışın ardından Bodrum Belediye Meydanı’nda denize foseptik akmaya başladı. Dünden bu yana aralıksız şekilde akan foseptik, hem denizi kirletiyor hem de kötü görüntüye neden oluyor. Bölgeden geçen yerli ve yabancı turistler ise ağır kokudan dolayı rahatsız olduklarını ifade ediyor.

Bölgedeki tekne kaptanları da “Yağmurdan önce böyle bir şey yoktu. Dün yağan yağmurla birlikte yenide akmaya başladı. Bu koku teknemize gelen müşterileri de kaçıracak” dediler.

Belediye Meydanı’ndan geçen Server Yomralıoğlu isimli vatandaş “Bu lağım kokusu. Başka bir kokuya benzemiyor. Rezalet bir şey.” dedi.

Yaşanan durumu kinayeli sözlerle yeren bir başka vatandaş ise “Bu kokuyu çok sevmeye başladık. Bağımlılık yaptı. Kesmesinler bu foseptiği. Bak ne güzel akıyor” şeklinde konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
BEGONVIL
29/05/2018
bodrum bodrum...
Adina sarkilar yazilan, dunyanin yedi harikasindan birine sahiplik yapan, tatil cenneti ve kultur zengini olan canim memleketim Bodrumun hakettigi bu mudur? Artik yeter...

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30